سازش نکردن با رژیم غاصب صهیونیستی منشور مشترک مسلمانان دنیاست

[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: سازش نکردن با رژیم غاصب صهیونیستی منشور مشترک مسلمانان دنیا است.

“غلامرضا تاجگردون” افزود: عدم سازش با رژیم غاصب صهیونیستی، منشور مشترک مسلمانان است.
وی با بیان این مطلب نقش قانونگذاری نظارت و هدایت مجلس را یاد آور شد و تصریح کرد: این مهم ارزش و جایگاه مجلس شورای اسلامی را در نظام بیش از پیش آشکار می‌کند.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی وارد یازدهمین دوره شده است اظهار کرد: در سال‌های پس از انقلاب شاهد توسعه در قانونگذاری توسط نمایندگانی بودیم که با اراده مردم انتخاب شدند و در جریان اجرای قوانین وبرنامه‌ها با دولت‌ها همراه بودند.
تاجگردون خاطرنشان کرد: انتخاب خوب مردم در تشکیل مجلسی ساختارمند و تاثیر گذار به خوبی نمایان است.
وی با بیان اینکه روز قدس مهمترین موضوع مهم جهان اسلام است، ادامه داد: سازش نکردن با رژیم غاصب صهیونیستی منشور مشترک مسلمانان دنیا است.
به گزارش ایسنا، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به تدبیر معمار کبیر انقلاب در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس اشاره و بیان کرد: مسلمانان بعد از یک ماه روزه داری با خلوص نیت بر آزاد سازی قبله اول مسلمان تاکید و مردم مظلوم فلسطین را حمایت می کنند.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *