سرباز پلیس به شهروند بیرجندی جان دوباره بخشید

[ad_1]

ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی بیرجند گفت: سزباز فداکار کلانتری 14 شهرستان بیرجند فردی را از غرق شدگی حتمی نجات داد.

سرهنگ علیرضا فولادی، امروز سه شنبه ۲۶ فروردین اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر این که یک خودروی سواری در رودخانه حدفاصل چهکند و سپاه گیر کرده است و نیاز به کمک دارد بلافاصله تیم گشتی کلانتری 14 شهرستان بیرجند به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی بیرجند بیان کرد: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک خودروی پراید که از سمت چهکند به سمت سپاه انصارالرضا در حال حرکت بوده به دلیل خاموش شدن خودرو و طغیان آب، در داخل رودخانه گیر کرده و راننده خودرو در حال غرق شدن است.

فولادی افزود: سرتیم گشت کلانتری 14 بلافاصله موضوع را به نیروهای امدادی و هلال احمر اعلام کرد، اما با توجه به نبود زمان و امکان هر لحظه غرق شدن راننده خودرو، سرباز وظیفه شناس پلیس با فداکاری به داخل رودخانه رفته و راننده 26 ساله خوردو را از مرگ حتمی نجات داد.

وی تصریح کرد: با حضور نیروهای هلال احمر خودرو به بیرون از رودخانه هدایت شد و مردم و شهروندان از این اقدام خداپسندانه و شجاعت مأموران گشت پلیس تقدیر کردند.

فولادی با بیان اینکه راننده و سرنشین گشت پلیس که با فداکاری به این جوان بیرجندی جانی دوباره بخشیدند مورد تقدیر قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: پلیس با جانفشانی در همه مأموریت‌ها حاضر می‌شود و در صورت امدادخواهی شهروندان به یاری مردم شتافته و امدادرسانی می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.