[ad_1]

آن است که اغلب گفته شده است و در واقع من آن را بخوانید در بسیاری از مقالات: شما نمی توانید درمان پسوریازیس.
شما می توانید با آن زندگی می کنند و طعم آن را به یک حد خاص اما شما نمی توانید آن را درمان.

متاسفانه این یک بیماری مادام العمر است و در حال حاضر هیچ درمانی وجود دارد اما ممکن است زمانی که این بیماری در رکود و آن را نمی خواهد بنابراین آشکار در بدن خود را با وجود پیچیده اختلال پوستی ممکن است با شما از دوران کودکی هنگامی که شما آن را با شما برای بقیه عمر خود را.

اجازه می دهد تا فقط به عنوان روکش برای چه این بیماری است:

پسوریازیس یک بیماری مزمن و التهابی غیر مسری پوست بیماری است. مشخص خارش ضخیم و قرمز مطرح شده از مناطق پوست پوشش داده شده با نقره ای-سفید فلس پسوریازیس بر 1 در 50 بزرگسالان است. این رنج باعث می شود آن را یکی از world's شایع ترین اختلالات پوستی. ظاهر می شود در هر سنی می تواند بر روابط این توانایی به کار و لذت بردن از فعالیت های اوقات فراغت, و آن را نمی توان درمان تنها کنترل شود. و یا پس از آن گفت: در حال حاضر گوش دادن به این داستان:

یک استحضار میرساند معدن رنج می برد بسیار بد از پسوریازیس اجازه می دهد تا او را جو.

جو از یک خانواده از butches. جد بزرگ خود اعلام butches فروشگاه … Joes پدربزرگ ادامه داد: با این فروشگاه و با پسرش (جو's father) ایجاد یک زنجیره ای از مغازه ها در شهرهای اطراف میدلندز, انگلستان است.

جو انتظار می رود به کار در کسب و کار خانوادگی و وقتی که آمد آن زمان به ترک مدرسه; جو پرسید: اگر او می تواند رفتن به دانشگاه و مطالعه اما پدرش گفت که آن را Joes وظیفه به ادامه سنت خانواده و به ادامه کار و ساخت butches کسب و کار.

داشتن یک انتخاب یا پول به انجام در غیر این صورت جو شد استاد قصاب و کار خود را با پدر در کسب و کار.

جو همچنین تفویض پسوریازیس در طول این زمان و به عنوان سال رفت; پسوریازیس آمد و رفت و جو رفت و به پزشکان و سعی کرم و تمام درمان های دیگر اما فایده ای نداشت.

زمانی که Joes درگذشت پدر او باقی مانده بود با یک کسب و کار پر رونق و پسوریازیس بود که به آرامی گرفتن بهتر از او بدون توجه به آنچه که او انجام داد.

یک روز جو در پایان افسار رفت و به دیدن یک مشاور. پس از جلسه مشاور گفت: به جو “شما اشتباه شخص در اشتباه پوست در زمان اشتباه”.

جو در مورد این فکر برای برخی از زمان و تصمیم می گیرید که مشاور درست بود. بنابراین او به فروش می رسد تا خود را به کسب و کار و رفت و در دانشگاه که در آن است بسیار مبارک و محتوا.

وقتی جو به فروش کسب و کار به طوری که پسوریازیس چپ و بازگشته است.

من چیزی برای اضافه کردن به این داستان انتظار می رود به یک نقل قول از Louise Hay's کتاب “شما می توانید درمان خود زندگی” (ISBN 978-1-4056-4382-5). لوئیس می گوید که دچار پسوریازیس باید بگویم این تاکید روزانه برای خود :::: من زنده هستم به شادی از زندگی است. من سزاوار و قبول بهترین در زندگی است. من عشق و تصویب خودم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.