شناسایی ۵۴۶ زن کارآفرین در گیلان

[ad_1]

ایسنا/گیلان مدیرکل امور زنان گیلان، از شناسایی ۵۴۶ زن کارآفرین در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این بانوان موفق به ایجاد اشتغال برای حداقل سه نفر و حداکثر ۲۷۰ نفر شده اند.

زهرا یعقوب نژاد در حاشیه مراسم ملی تقدیر از بانوان برگزیده طرح «انتخاب مردمی زنان کارآفرین برتر» که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به راه اندازی سامانه انتخاب زنان کارآفرین با رای مردم توسط معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، اظهار کرد: در قالب اجرای طرح «انتخاب مردمی زنان کارآفرین برتر» موفق به شناسایی زنان کارآفرین شهری و روستایی استان و تشکیل بانک اطلاعاتی شدیم.

وی با اشاره به برگزاری ششمین دوره طرح مذکور، تصریح کرد: استان گیلان در سه دوره اول، چهارم و پنجم طرح «انتخاب مردمی زنان کارآفرین برتر» نماینده داشته و در دوره ششم نیز دو بانوی گیلانی توانستند جزو ۲۰ زن کارآفرین برتر کشور باشند.

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری گیلان، از شناسایی ۵۴۶ زن کارآفرین در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این بانوان موفق به ایجاد اشتغال برای حداقل سه نفر و حداکثر ۲۷۰ نفر شده اند.

یعقوب نژاد، با بیان اینکه در هر دوره ۱۰ زن کارآفرین برتر شهری و ۱۰ زن کارآفرین برتر روستایی دارای بالاترین آرای مردمی معرفی و تجلیل می شوند، تصریح کرد: شاهد معرفی چهره های برتر کارآفرینی و دیده شدن بیش از پیش زنان فعال استان در بخش های اجتماعی و اقتصادی هستیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از «فاطمه دریساوی» از روستای هفت دغنان شهرستان رضوانشهر و «مهری فتح الهی» از شهر اسالم شهرستان تالش به عنوان دو بانوی گیلانی کارآفرین برتر کشور تقدیر شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.