[ad_1]

در اصل مفهوم شنا آبگرم ایجاد شد و در اوایل دهه 70 به عنوان یک جایگزین برای استخرهای شنا. با گذشت روزها که بدوی تکنولوژی بداهه بود و کامل به چشمه های معدنی ما آگاه هستند که در زمان امروز.

شنا آبگرم تجهیزات توضیح داده شده است به عنوان ترکیبی بین یک وان آب داغ و یک استخر شنا. اندازه آن محدوده بین دو نفر از این تجهیزات و می تواند اغلب استفاده می شود به عنوان گرم یا سوار و خارج از منزل و در داخل خانه. آن نیز معمولا به عنوان بی پایان استخرها و یا شنا کردن ماشین آلات. همه کاره این قطعه از تجهیزات به شمار می شود بهترین استخر های جایگزین است که با تمرکز بر ارائه, آرامش, ورزش, آموزش و بسیاری از سرگرم کننده در آب است.

چگونه آن را تابع ؟

این چشمه های معدنی کار بر روی این پدیده از شنا در برابر زمان. با توجه به اندازه محدود از تجهیزات جت آب نصب شده در داخل استخر به سرعت بخشیدن به آب و حفظ شناگر ثابت در حالی که آنها از ورزش و کار های مختلف سکته مغزی است. شناگران پیدا کردن این روش ایده آل برای دستیابی به یک تمرین مقاومت در برابر نیروی فعلی. وجود دارد یک تابع دیگر که مجهز در این آبگرم سیستم. آن را به نام tethers. Tethers ارائه مقاومت در یک شناگر فعالیت نگه داشتن آنها را به عنوان آنها در برابر جریان بکشید. معمولا مشاهده شده است که شنا کردن در یک محل ارائه موثر ورزش به بدن از انجام سنتی دور در یک استخر شنا. ورزشکاران حرفه ای استفاده از هر دو روش های مذکور به عنوان بخشی از رژیم روزانه خود را.

یکی دیگر از مزیت اضافه شده از این تجهیزات است به زیر آب, آب درمانی, آن را انجام. و دلیل این است که از آب ماساژ جت و گرم سیستم آب در آبگرم. وجود دارد ساخته شده است در تولیدات صندلی مخصوص نصب شده برای تمدد اعصاب و گرفتن مناسب ماساژ است. افرادی که مبتلا به بیماری مانند درد عضلانی درد مفاصل یا آرتریت می تواند به صرف وقت خود را در استخر آرامش و ورزش در آب گرم.

مزایای شنا آبگرم

  • می تواند به راحتی نصب شده در یک هوای محیط داخل, حیاط خلوت, تخت, قطعه ای از زمین و یا یک محل.
  • وجود دارد بدون نیاز به حفر یک محل برای نصب آبگرم. می توان آن را به راحتی نصب شده و در حال حاضر موجود استخر شنا با کمک چند لوله کشی و درها ابزار.
  • از آن آسان است برای تمیز کردن سیستم تصفیه اضافه کردن مواد شیمیایی و حفظ کلی آبگرم.
  • با استفاده از آبگرم به طور منظم می تواند کمک به یک شناگر اقامت مناسب و خوبی باب روز. قدرتمند فعلی به خوبی ماساژ اثرات و کمک می کند تا شما را به استراحت.
  • درجه حرارت آب می تواند به لذت بخش خنک کننده و یا گرم شدن اثر است.

شنا و چشمه های معدنی هستند یک نقطه خوب برای پرورش تفریحی و تعامل اجتماعی با والدین, خانواده, کودکان و یا دوستان است. بسیاری از والدین و کودکان ترجیح می دهند کم عمق اعماق آب و در نتیجه, چشمه های معدنی رخ به عنوان امن ترین جایگزین برای معمولی و استخرهای شنا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.