صدور غیرحضوری 10هزار کارت برای رانندگان سمنانی/ تمدید اعتبارکارت‌ رانندگان ناوگان روستائی

[ad_1]

ایسنا/سمنان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ازاجرای سیاستهای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا در حوزه فعالیت‌های اداره کل علی الخصوص در حوزه حمل و نقل جاده‌ای خبر داد و گفت: بالغ بر 10 هزار کارت از ابتدای شیوع کرونا تا اول اردیبهشت برای رانندگان به صورت غیرحضوری صادر شده است.

 احسان منصورکیایی سوم اردیبهشت‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به شرایط پیش آمده و حساسیت و اثرگذاری  حوزه حمل و نقل، اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای و شاغلین این بخش همگام با سایر اقشار جامعه ملزم به رعایت دقیق پروتکل‌های مورد تایید وزارت بهداشت در خصوص مقابله با ویروس کرونا گردیدند.

وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل‌های صادره به شاغلین بخش حمل ونقل و مالکین عناصر خدماتی رفاهی بین جاده‌ای گفت‌: در راستای کاهش مراجعین بخش حمل و نقل تمهیداتی برای حضور کمتر رانندگان در اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان بخش کالا و مسافر جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا لحاظ شده و بر این اساس ،امکان تمدید غیر حضوری کارت‌های هوشمند از اسفند ماه سال گذشته آغاز و درسال جدید نیز ادامه دارد.

منصورکیایی با اشاره به اینکه تاکنون پنج هزار و 747 کارت هوشمند رانندگان و چهار هزار و 155 کارت هوشمند ناوگان در استان سمنان صادر شده است افزود: از اسفند ماه سال گذشته تا اول اردیبهشت ماه سال‌جاری ، 924 کارت هوشمند به‌صورت غیرحضوری تمدید شده است .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان با اشاره به اینکه رانندگان حوزه حمل و نقل جاده‌ای با مراجعه به نشانی اینترنتی www.rmto.ir می توانند از خدمات غیر حضوری بهره‌مند شوند افزود: به‌منظور کمک به فعالان عرصه حمل ونقل در بخش حمل ونقل روستائی اعتبار کارت‌های هوشمند رانندگان ، ناوگان و  صحت سلامت این افراد تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شده است .

وی ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های پرسنل حوزه بهداشت و درمان اظهار امیدواری کرد: با بسیج ملی و همکاری همه جانبه مردم شاهد ریشه‌کن شدن این بیماری از جای‌جای میهن عزیزمان باشیم .

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.