[ad_1]

صندلی ماشین انواع

صندلی ماشین شما خرید خواهد شد بستگی به قد و وزن و سن کودک خود را. کودک شما را از طریق مراحل مختلف که نیاز به انواع مختلف صندلی ماشین. تجارت نیست تا به مرحله بعدی بیش از حد به سرعت. این مهم است که به نگه داشتن فرزند خود را در یک عقب رو صندلی ماشین برای زمانی که شما می توانید.

هنگامی که شما شروع شما باید این گزینه از قرار دادن نوزاد خود را به یک تبدیل خوانده شده صندلی ماشین و یا اختصاص داده شده نوزاد صندلی. اگر چه تبدیل انواع می تواند رو به جلو و همچنین عقب رو و نگه داشتن نوزاد خود را تا زمانی که او یا او دو اشک قدیمی, نوزاد صندلی ماشین است که بسیار امن تر و راحت تر انتخاب کنید.

صندلی ماشین نوزاد

بهترین و امن ترین نوع صندلی ماشین برای نوزادان یک نوزاد صندلی ماشین است که رو به عقب. آنها راحت با آسان به استفاده از حامل است که قابل جدا شدن و مانت بر روی یک پایه است که باقی می ماند در ماشین. وقتی که آن زمان به خارج از ماشین شما فقط کلیک کنید و نگاهی به صندلی با کودک در آن است. شما همچنین می توانید پایگاه های اضافی در صورت لزوم.

تمام نوزادان باید با استفاده از یک عقب رو صندلی تا زمانی که آنها دو سال و یا رسیده اند قد و وزن محدود کردن هر صندلی شما با استفاده از. محدوده وزن برای صندلی ماشین نوزاد شروع می توانید شروع به در 4 پوند و رفتن تا 35 پوند حداکثر. نوزاد صندلی های مجهز به پنج نقطه مهار که ارائه امنیت خوب برای کودک خود را و تنها می تواند در یک عقب رو موقعیت است که بسیار امن تر در صورت تصادف. صندلی نیز باید تنظیم شود به تكيه در 35 تا 45 درجه زاویه.

شما می توانید با نصب برخی از صندلی بدون پایه اما نصب و راه اندازی است که به عنوان امن و اغلب باعث کاهش وزن محدودیت صندلی. خرید پرسه زن, سفر, سیستم که شامل صندلی ماشین کالسکه و پایه نیز یک گزینه است.

این یک راه خوب برای صرفه جویی در پول اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید یک پرسه زن به عنوان به خوبی به عنوان صندلی ماشین.

تبدیل صندلی ماشین

شبیه به نوزاد مدل این نوع دارای پنج نقطه مهار سیستم است و رو به عقب اما همچنین دارای گزینه ای بودن رو به جلو-رو به رو به این نام خوانده شده.

برخی از مدل های خوانده شده می تواند به جای یک نوزاد از تولد تا 45 پوند است. وجود دارد برخی از شرکت های ارائه مدل های خوانده شده برای کودکان نو پا با وزن تا 80 پوند و یک مجاز ارتفاع محدوده از 19″ حداقل تا 53″ حداکثر.

تبدیل صندلی ماشین اجازه خواهد داد که شما را به تغییر از یک رو به عقب به موقعیت رو به جلو-رو به یکی هنگامی که کودک شما رشد می کند به کودک نو پا از محدوده. اگر چه این می تواند به شما صرفه جویی در پول در این نوع صندلی را ارائه نمی کند همان راحتی و یا مناسب نوزاد صندلی ماشین. آنها همچنین نمی پرسه زن سازگار است که ناخوشایند است اگر شما کودک خود را در داخل و خارج از ماشین ،

همه در یک صندلی ماشین

همه در یک صندلی دارای تمام ویژگی های مشابه از یک تبدیل خوانده شده صندلی. می توان آن را به جلو یا رو به عقب و دارای پنج نقطه مهار سیستم. اما این نوع استفاده می شود پس از برداشتن مهار به عنوان یک کمربند قرار booster seat. به عنوان نام آن پیداست این صندلی طراحی شده است برای دیدار با تمام صندلی ماشین خود را از تولد تا زمان انتقال فرزند خود را به یک تقویت کننده صندلی.مزایای استفاده از همه در یک صندلی بالاتر رو به عقب وزن محدودیت (تا 40 پوند است.) و دیگر صندلی ظهر. افزایش طول باعث می شود آن را آسان تر به نگه داشتن نوزاد خود را در رو به عقب موقعیت برای یک مدت طولانی بدون نیاز به نگرانی در مورد محدودیت وزن.

رو به جلو-رو به وزن حد از این نوع صندلی 50 تا 65 پوند در حالی که هنوز هم با استفاده از این پنج نقطه مهار. این اجازه می دهد تا کودکان نو پا را به استفاده از پنج نقطه مهار سیستم است که بسیار امن تر و بیشتر روش ارجح از 3 نقطه کمربند ایمنی سیستم از وسیله نقلیه خود را. یک all-in-one قطعا صرفه جویی در پول شما به دلیل آن می تواند فرزند خود را تنها صندلی ماشین. اندازه بزرگتر اجازه می دهد تا کودک خود را به ماندن رو به عقب و امن برای یک مدت طولانی, اما آن را نمی ممکن است به عنوان به خوبی برای یک نوزاد به عنوان یک نوزاد صندلی ماشین.

کودک نو پا تقویت کننده ترکیب صندلی ماشین

این مدل طراحی شده است برای استفاده به عنوان رو به جلو-رو صندلی فقط. این صندلی می تواند رو به جلو یا رو به عقب و باید پنج نقطه مهار سیستم خواهد شد و به راحتی تبدیل به یک کودک نو پا تقویت کننده صندلی از کودک شما رشد می کند از مهار.

هنگامی که کودک شما رسیده فوقانی ارتفاع و وزن حدود پنج نقطه مهار آن است که یک کار ساده برای حذف مهار. در حال حاضر شما باید یک تقویت کننده صندلی است که بالا بردن فرزند خود را به ارتفاع مناسب برای استفاده از وسایل نقلیه خود را به کمربند.

وجود دارد چند چیز است که شما نیاز به در نظر بگیرید هنگامی که امید بستن برای یک کودک نو پا تقویت کننده ترکیب صندلی ماشین. برخی از تولید کنندگان گواهی که محدوده وزن برای مدل خاص است که بین 20 و 65 پوند است. آن است که توصیه نمی شود و نه آن را یک ایده خوب برای قرار دادن هر کودک و یا نوزاد با وزن به عنوان کمی به عنوان £ 20. در جلو رو صندلی ماشین. بعضی اوقات برخی از کودکان زیر سن سه وزن خواهد شد به اندازه کافی برای دیدار با low-end وزن مورد نیاز از یک کمربند قرار booster. تحقیقات نشان داده است که این است که تقریبا به عنوان امن به عنوان پنج نقطه مهار هنگامی که رو به جلو است.

تقویت کننده صندلی

از آن آسان است به اشتباه یک کودک نو پا تقویت کننده ترکیبی برای بالا مورد حمایت و تقویت کننده صندلی و بالعکس. ساده تفاوت این است که یک حمایت کننده ندارد مهار و به معنای استفاده می شود خود را با وسیله نقلیه 3 نقطه کمربند ایمنی.

یک کمربند قرار booster یا “تقویت کننده صندلی” ندارد مهار ساخته شده است در. این طراحی شده است که تنها با استفاده از وسیله نقلیه خود را کمربند ایمنی. یک تقویت کننده صندلی نمی کند نیاز به هر گونه نصب و راه اندازی. برخی از بیشتر به تازگی معرفی مدل های فراموش آمده با LATCH (“پایین مجریان و Tethers برای کودکان”). چفت را حفظ و تقویت کننده امنیت و جلوگیری از پرواز رو به جلو در این رویداد از یک تصادف. هنگامی که با استفاده از یک تقویت کننده آن است که وسایل نقلیه کمربند نگه می دارد که کودک خود را امن نیست به تقویت کننده صندلی. برخی از بالا پشت صندلی بوستر اسلات یا راهنمایی که به شما کمک کند بهتر موقعیت کمربند در کودک خود را, اما یک نامزدی تقویت کننده است که تنها یک کوسن آن را افزایش می دهد کودک خود را به اندازه کافی برای فعال کردن استفاده از کمربند ایمنی.

کیفیت تقویت کننده صندلی را روی شانه بخش از کمربند ایمنی در طول قوی استخوانی بخشی از فرزند خود یقه استخوان و قفسه سینه و اجازه می دهد که پایین تر از بند کمربند برای رفتن در خود و یا باسن و ران و در سراسر معده یا شکم. هنگامی که به درستی نصب شده فرزند خود را به عقب باید راحتی را پشت صندلی خودرو (و یا پشت صندلی تقویت کننده اگر با استفاده از یکی). فرزند خود را زانوها نباید خم به راحتی در صندلی لبه. از کمربند ایمنی نیز باید اقامت قرار داده است هنگامی که کودک شما در مورد حرکت بر روی صندلی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.