[ad_1]

سهولت استفاده. قبل از خرید یک صندلی ایمنی کودک, مطمئن شوید برای بررسی این امتیاز. شما می توانید امتیاز در بزرگراه ملی ایمنی حمل و نقل مدیریت وب سایت. هر یک قابل دسترسی است در سهولت استفاده از کودک امنیت و وضوح سازنده جزوه آموزش. بیشتر امتیاز آن را آسان تر به استفاده از آن است. انتخاب یکی با رتبه بالاتر است بهترین ها را برای وسیله نقلیه خود را و کودک است.

ایمنی. مهم ترین ویژگی که در نظر بگیرید قبل از خرید یک صندلی ایمنی کودک است که ویژگی های ایمنی. است تصادف تست تصادف جاده ای, ایمنی ؟ آن را تحت تاثیر جانبی حفاظت آزمون ؟ آن را بالا رتبه بندی ایمنی? آیا این ملاقات و یا تجاوز فدرال ایمنی جاده استاندارد ؟ مصرف این اقدامات کمک خواهد کرد که شما تعیین که چگونه امن است برای استفاده و کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که آیا برای استفاده از آن یا نه.

صندلی ماشین پایه. ترین کودک داری, سیستم همراه با یک پایه است که می تواند نصب شده بر روی خودرو. پایه اجازه می دهد تا شما را به پاک کردن/جدا کردن کودک ایمنی صندلی از خودرو بدون توسل به بیدار شدن کودک و یا سازمان ملل متحد-دست و پنجه نرم آن است. شما می توانید به سادگی ضربه محکم و ناگهانی آن و انتقال آن به یک حامل یا پرسه زن در حالی که فرزند شما هنوز در حال خواب. شما می توانید خرید یک پایه های اضافی اگر شما در حال حاضر نیست آن را داشته باشد.

5 نقطه مهار سیستم. یک صندلی ماشین نوزاد باید یک داخلی سیستم مهار با تسمه قابل تنظیم. تسمه به راحتی می توان تنظیم را با توجه به فرزند خود تنظیمات. وجود دارد دو تسمه برای شانه دو برای هر یک از دامان و دو برای تامین امنیت ،

تنظیم آسان. تنظیم مهار سیستم باید بسیار آسان است. اگر ممکن است یک کودک داری سیستم با یک کلیک تنظیم ویژگی های بهترین خواهد بود. اگر شما نمی توانید که حداقل ارتفاع مهار و تسمه باید قابل تنظیم از جبهه برای آسان مجدد تنظیم است.

سازگار محکم نگاه داشتن سیستم. تمام صندلی ماشین ساخته شده پس از سال 2002 باید سازگار لچ (پایین مجریان و افسار برای کودکان). قفل کردن سیستم اجازه می دهد تا شما را به قلاب کودک داری سیستم به طور مستقیم به عقب خودرو بدون نیاز به ضمیمه آن را با کمربند. این است که صرفا برای نصب و راه اندازی آسان. (توجه داشته باشید که صندلی ایمنی کودک استفاده از تنها پایین تر مجریان بدون افسار)

تمیز کردن آسان. قابل حمل و قابل شستشو در ماشین روکش صندلی باعث می شود زندگی خود را خیلی آسان تر وقتی که می آید برای تمیز کردن. این پوشش می تواند سازمان ملل متحد-نصب و دوباره نصب پس از تماشای. این باعث می شود مشاهده و تمیز کردن خیلی بیشتر ساده تر و سریع تر است.

راحتی. بسیاری از صندلی ایمنی کودک می آید با فوم خالی و بالش راحت است که اجازه می دهد تا حداکثر برای آسایش و راحتی برای نوزاد است. یک صندلی ایمنی کودک نیز باید قابل تنظیم و زیرسری و منحنی کاربردي بنابراین به عنوان به مناسب فرزند خود را در یک موقعیت راحت در طول سفر.

محافظت از ضربه طرف. نوزاد صندلی ماشین باید قادر به محافظت از کودکان خود را از آسیب در طول یک طرف تاثیر برخورد. سر و گردن و قفسه سینه باید در موقعیت امن برای جلوگیری از آسیب به آنها. این انجام شده است با جذب بالعکس tether که توزیع نیروی به تمام قسمت های بدن در طی یک حادثه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.