ضرورت پژوهش برای دستیابی به راهکارهای علمی مبارزه با کرونا

[ad_1]

رییس بیمارستان مسیح دانشوری بر ضرورت انجام فعالیت‌های پژوهشی برای دستیابی به راهکارهای علمی در مقابله با کرونا تاکید کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبسایت بیمارستان مسیح دانشوری، نشست شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری به منظور بررسی روند ارائه خدمات به بیماران کرونایی و غیر کرونایی با حضور دکتر ولایتی و سایر اعضا برگزار شد.

در این نشست که جمعی از پزشکان و متخصصان بیمارستان نیز حضور داشتند، دکتر ولایتی در رابطه با ارائه خدمات به بیماران کرونایی و غیر کرونایی گفت: علاوه بر خدمت رسانی و رسیدگی دقیق به وضعیت بیماران باید در حوزه‌های علمی و پژوهشی نیز با جدیت تلاش کنیم تا به راهکارها و نتایج عملی برای مقابله با کرونا دست یابیم.

وی افزود: بیمارستان مسیح دانشوری از ابتدای شیوع بیماری در خط مقدم مبارزه با کرونا در کشور و تهران قرار داشته است و همچنان تمامی ظرفیت‌های مرکز در خدمت رسانی به بیماران کرونایی قرار دارد.

دکتر ولایتی با بیان این مطلب که در این تلاش و مبارزه شبانه‌روزی جمعی از کارکنان بیمارستان نیز به کرونا مبتلا شدند، از زحمات ایثارگرانه همه مدافعان سلامت به ویژه همکاران بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر کرد.

سپس گزارش عملکرد اقدامات و فعالیت‌ بخش‌های مختلف بیمارستان و فعالیت‌های علمی و پژوهشی و طرح‌های تحقیقاتی ارایه شد و توسط اعضای جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در خاتمه نشست مذکور از سوی خیرین دو تابلوی نفیس با موضوع پرستاری به پاس قدردانی از زحمات مدافعان سلامت بیمارستان مسیح دانشوری که در خط مقدم مبارزه با کرونا به ارایه خدمت پرداختند،  اهدا شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.