طالبیان: از ته دلم می خواهم به المپیک بروم/ وضعیت تمرینی ورزشکاران در قرنطینه مثل هم است

[ad_1]

ملی پوش قایقرانی ایران گفت: تمام تجربیاتم از حضور در المپیک لندن تا نرفتن به المپیک ریو را به کار گرفته ام تا با تلاش بتوانم سهمیه توکیو را به دست آورم.

احمدرضا طالبیان در گفت و گو با ایسنا درباره تعویق مسابقات انتخابی المپیک  قایقرانی آب های آرام و وضعیت تمرینی در شرایط قرنطینه بیان کرد: ما به سطح آمادگی خوبی رسیده بودیم تا در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کنیم اما به دلیل شیوع ویروس کرونا همه چیز تعطیل شد. البته هیچ کاری هم نمی توانیم انجام دهیم چون همه کشورها در چنین شرایطی هستند. در حال حاضر هم در خانه تمرینات بدنسازی دارم و  همچنین با دستگاه هایی که فدراسیون داده کار می کنم.

او ادامه داد: تمرینات ما با نظارت مربیان ازطریق فضای مجازی در حال انجام است. مسلما تمرینات مانند اردو نیست اما تمام ورزشکاران جهان در چنین شرایطی کار می کنند و جنگ نابرابری نیست. من با دوستانم در کشورهای دیگر در ارتباط هستم و متوجه شدم مقداری وضعیت ما بهتر از آنها است چون می توانیم گاهی اوقات تمرین در دریاچه هم انجام دهیم اما آنها چنین شرایطی ندارند.

طالبیان در پاسخ به این پرسش که با تعویق انتخابی المپیک چقدر شانس کسب سهمیه برای خود قائل است، تاکید کرد: ترجیح می دهم اول تاریخ مسابقات مشخص شود و بعد ببینیم با همان انگیزه و قدرت قبل می توانم آماده شوم یا نه. البته من در این مدت علاوه بر تلاش، از تجربیات چند ساله ام نیزاستفاده کردم. من تجربه رفتن به المپیک لندن و نرفتن به المپیک ریو را دارم و اکنون تمام این تجربه ها را به کار گرفته ام و دارم تلاش می کنم که بتوانم به المپیک توکیو بروم. اما اگر این اتفاق هم نیفتاد چیزی را از دست نداده‌ام چون تلاشم را کرده‌ام. در حال حاضر از ته دلم می خواهم این اتفاق بیفتد که به المپیک بروم و انگیزه بسیار زیادی دارم.

ملی پوش قایقرانی ایران در پایان گفت: از کادر درمانی تشکر می کنم که با تحمل دوری از خانواده به بیماران رسیدگی می‌کنند. قطعا قرنطینه در این مدت خیلی به ما فشار آورده اما یک هزارم فشاری که کادردرمانی تحمل می کنند، نیست.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.