فردوس قم با جوانگرایی بسیار پای به لیگ فوتسال می گذارد

[ad_1]

ایسنا/قم سرمربی تیم فوتسال فردوس نماینده استان قم در لیگ برتر فوتسال کشور گفت: نسبت به سال گذشته تغییرات بسیار زیادی در تیم صورت گرفته و تیمی بسیار جوان راهی مسابقات خواهیم کرد.

حسین صبوری در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قم عنوان کرد: نزدیک به ۱۴ روز است که تمرینات خود را آغاز کرده ایم و برای نتیجه گیری مناسب از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به حضور تیم های مدعی در گروه اول کار بسیار سختی در پیش رو خواهیم داشت اما تمام تلاشمان این است که نتیجه ای در خور شأن استان قم کسب کنیم.

سرمربی فردوس قم اظهار داشت: هدف تیم فردوس ارائه بازی های خوب و تماشایی و سپس کسب نتایج قابل قبول است، و در تلاش هستیم تا با تمرینات فشرده به شرایط ایده آل برسیم.

وی ادامه داد: با توجه به پایین بودن میانگین سنی بازیکنان تیم هماهنگی و کسب تجربه برای این بازیکنان مستلزم زمان است و ما نیز سعی بر این داریم تا بازیکنان جوان با تمرین در کنار با تجربه های تیم از تجربه آن ها استفاده کرده و به پختگی لازم برسند.

صبوری تصریح کرد: جوانانی که به تازگی با تیم قرارداد امضا کرده اند بسیار با استعداد و آینده دار هستند و امیدوار هستیم که با استفاده از انگشزه جوانان و تجربه قدیمی های تیم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.