[ad_1]

چند محیط زیست استتار, الگوی, MultiCam طراحی شده است برای کمک به سربازان پنهان در ارتفاعات مختلف فصول و چراغ. در سال گذشته سربازان در افغانستان صادر شده است جدید مبارزه با ارتش لباس (ACUs) در MultiCam به عنوان شیب الگوی استتار می آمیزد بهتر به این کشور زمین از جنگل و کوه و صحرا.

همچنین به عنوان عملیات آزادی پایدار الگوی استتار یا OCP MultiCam توسعه داده شد Crye دقت که در آن زمان در حال حاضر همکاری با ارتش جدید سرباز تجهیزات. تحقیق و پژوهش برای یک الگوی استتار موثر در تمام محیط ها آغاز شد و در سال 2002 و این تیم عکس گرفت از موقعیتهای مختلف سنگ و پوشش گیاهی و مطالعه حیوانات استتار برای پیدا کردن جنبه های مشترک. 12 الگوهای ایجاد شد در ابتدا قبل از تصمیم گیری در الگوی در حال حاضر شناخته شده به عنوان MultiCam یا OCP. در آن زمان, اما, MultiCam انتخاب شد و نه برای جدید هارمونیک و به جای جهانی الگوی استتار (UCP) استفاده شد.

در نظر گرفته انتقالی استتار, الگوی, MultiCam منعکس کننده محیط اطراف با در نظر گرفتن به طور کلی سبز یا قهوهای مایل به زرد ظاهر. با قهوه ای به نور قهوهای مایل به زرد شیب پایه با یکنواخت و خسته کننده سبز خال خال با قهوه ای تیره و صورتی blotches در بین MultiCam ترفندهای چشم انسان ادراک رنگ و نمایش حجم و شکل.

در حالی که UCP مناسب بهتر است به صحرا و محیط های شهری از عراق بود که در آن آزمایش آن ثابت می شود کمتر کارآمد در افغانستان است. به عنوان یک نتیجه, ارتش شروع چهار قسمت تست در سپتامبر 2009 برای پیدا کردن یک الگوی جدید برای سربازان در افغانستان است. چند استتار الگوهای شد اولین آزمایش در برابر موقعیتهای مختلف است. سپس تصاویری از شش استتار الگوهای از جمله MultiCam و UCP برابر هشت موقعیتهای گرفته شد و حدود 750 سربازان خواسته شد برای قضاوت در مورد عکس و رتبه الگوهای اثربخشی. از این آزمون MultiCam انتخاب شد و بالاتر از دیگران است.

OCP لباس برای زمین سربازان در افغانستان صادر شده از ماه اوت سال 2010 و در گام بعدی تجهیز ارتش aircrews. با توجه به مه 31, 2011 ارتش بار مقاله با عنوان “Aircrew لباس برای مطابقت با دیگران در افغانستان” به 159th Combat Aviation Brigade برای اولین بار به دریافت OCP لباس و دنده; بعد از 3000 aircrew اعضای مستقر سالانه دریافت خواهد کرد همان نوع از چرخ دنده ها که اکثر جایگزین قبلی UCP تجهیزات. در علاوه بر این به OCP ارتش Aircrew مبارزه با لباس, لباس, لباس که همه باید فلش-محافظت در برابر آتش و می توان با محیط زیست جلیقه خنک کننده صادر شده MultiCam دنده شامل اولیه بقا دنده حامل یک نرم بدن زره پوشش aircrew بقا رو چاقو غلاف کوتاه tether برای خدمه سپر و پزشکی بیشتر از M4 مهمات جیب برای OH-58 Kiowa و AH-64 Apache خلبانان قابل حمل هلیکوپتر تحویل اکسیژن سیستم کیسه و یک رمز هواپیما بی سیم, آی فون, سیستم کیسه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.