[ad_1]

انتخاب از بین این همه زمان انتشار فیلم می تواند یک وظیفه دلهره آور است که چرا من به مونتاژ این لیست کوتاه از فیلم در حال حاضر در حال بازی در تئاتر. بسیاری از آنها عمده انتشار تصاویر متحرک اما یک یا دو ممکن است نیاز شما را به بازدید محلی خود, خانه هنر سینما. اما بدون توجه به جایی که شما آنها را ببینید, من با اعتماد به نفس است که شما لذت بردن از این ترکیب درام, کمدی, اکشن و ترسناک تا آنجا که من.

قرمز – فرانک موسی (بروس ویلیس) بازنشسته است black-ops agent برای سازمان سیا. در حال حاضر بازنشسته و او را با داشتن بیش از یک کمی مشکل تنظیم به یک زندگی آرام در حومه شهر. بنابراین زمانی که یک تیم ترور می آید برای کشتن او هدر هیچ زمان در هدف قرار دادن جاده به کمک طلب کردن از کمک های خود همکاران (مورگان فریمن, Helen Mirren, John Malkovich). در ضمن یک مقدار جوانتر عامل (کارل شهری) شده است با توجه به وظیفه ردیابی کردن فرانک و “بازنشستگی” او خوب است. پر از انفجار ، shootouts و دوست داشتنی بازیگران قرمز یک انحراف سرگرم کننده برای پاپ کورن جمعیت.

اجازه دهید من در – بر اساس سوئدی خون آشام فیلم اجازه دهید یکی از سمت راست دراین مت ریوز ستاره فیلم Kodi Smit-McPhee به عنوان یک مورد آزار واقع شدند 12 سال درد و رنج از طریق طلاق از پدر و مادر خود را. اما همه چیز شروع به دنبال زمانی که ابی (Chloe Moretz) حرکت در درب بعدی را به عنوان او به نظر می رسد به یک دختر سن خود. او را به اشتباه به عنوان ابی است که در واقع یک باستان آشام که ماسک خود را پشت ظاهر آرام چهره یک دختر جوان. خونین عواقب در انتظار هر کسی که در راه خود را به دوستی و عشق جوانه زدن.

کارد بزرگ و سنگین – پس از سمت چپ برای مرده توسط یک باطل پروردگار مواد مخدر (Steven Seagal) سابق federale (Danny Trejo) سر به تگزاس می شود و در روز کارگر. او درگیر می شود در یک توطئه برای ترور یک نژادپرستانه سیاستمدار (رابرت دنیرو) و به زودی کارد بزرگ و سنگین است قاب مجروح و در اجرا. جسیکا آلبا نقش دلسوز مهاجرت عامل و قهرمان ما نیز دریافت کمک از مرموز تاکو فروشنده (میشل رودریگز) و یک تفنگ-دارای حق اعمال کشیش (Cheech Marin). کارد بزرگ و سنگین طول می کشد یک نشاط نگاهی به این کشور مهاجرت مشکل در حالی که پرتاب در مقدار زیادی از گلوله خورده و بیش از حد بالا در عملکرد ،

محکومیت – هیلاری سوانک ستاره در داستان واقعی از بتی آن واترز یک اختصاص داده شده که بدست آورده مدرک حقوق خود را به منظور به ناحق زندانی برادر (سام راکول). این الهام بخش, الهام بخش, درام, شرکت ستاره Minnie Driver, Melissa Leo and Juliette Lewis.

Jackass 3D جانی ناکسویل و بگیرید و یاد دهید او بازگشت برای سومین فیلم سینمایی بر اساس ناخالص-از ام تی وی سریال. این زمان در اطراف, Steve-O, Bam Margera, Jason Acuna و دیگران را در معرض خطر زندگی و اندام در hilariously stunts خطرناک از جمله سنجاق دم در خر و کشیدن دندان با یک ماشین ورزشی و بازی افسار توپ با یک فعال کندوی عسل. اما دائم الخمر به Steve-O در حال راه اندازی به هوا در داخل یک full port-a-اسان. نمی بینید این یکی از معده پر به خصوص از آن را در 3D.

من امیدوارم که شما لذت می برد این لیست از فیلم در حال حاضر در تئاتر بازی در سراسر جهان است. دفعه بعد که شما احساس می کنید مانند جسارت به محلی خود را multiplex, شما باید تعدادی از امکانات درست در نوک انگشتان خود را. و حتی اگر شما نمی توانید به همه آنها را ببینید وجود دارد هنوز هم دی وی دی و Blu-ray منتشر شده به نگاه به جلو به.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.