[ad_1]

فقط یک فکر در مورد خطرات که کسب و کار خود و یا خانه ممکن است به صورت زمانی که شما وجود دارد شما را ورشکسته. در همان لحظه فکر دیگری که صلیب خود را از ذهن است – فکر در حال حاضر در تمام مکان هایی که شما برای مراقبت از. من درست است ؟

خوب, خبر خوب این است که مدرن و روز پیشرفت های تکنولوژیکی به شما اجازه انجام این کار! همه شما باید انجام دهید این است که در نظر گرفتن نصب یک دوربین امنیتی با ‘کنترل از راه دور-مشاهده ویژگی های است که شما ممکن است نادیده گرفتن تا در حال حاضر.

این روزها دوربین های امنیتی با ویژگی های پیشرفته برای ارائه حفاظت برجسته است که شما واقعا سزاوار. بهترین انتخاب در میان ambit نظر من است PoE مبتنی بر IP دوربین های امنیتی. با تشکر از تمام مزایای استثنایی این است که این دوربین های مدار بسته گسترش بیشتر مردم را شروع کرده اند با تکیه بر IP دوربین های امنیتی. خود را از مزایای بی حد و حصر مانند کیفیت بالا, کاهش هزینه نصب و راه اندازی و استفاده آسان را مجاز IP دوربین های مدار بسته را در طول سنتی دوربین های آنالوگ. اضافه شده پو قابلیت پشتیبانی از پلاگین و بازی راه اندازی. PoE نیز شناخته شده است برای تامین امنیت فوق العاده و بدون هر گونه هزینه های اضافی.

بسیاری از مردم نمی توانست ایده دقیق در مورد اصطلاح پو. در این پست ما پرتاب برخی از نور در این مدت بسیار و مزایای آن!

چه پو?

هر زمان که این اصطلاح است که اشاره به یک بیت از سردرگمی در می آید همراه با آن است. در ساده ترین شکل پو اشاره به فن آوری های پیشرفته است که اجازه می دهد تا کابل های شبکه برای حمل برق قدرت. به طور کلی دو اتصالات مورد نیاز برای نصب یک دیجیتال دوربین های امنیتی -اتصال به شبکه و اتصال برق. اما پو فعال دوربین های امنیتی نیاز به تنها یک اتصال است و اتصال به شبکه است.

مزایای استفاده است که آمده است همراه!

این تکنولوژی کمک کرده به سمت پیشرفت روز به روز امنیت را تا حد زیادی. در اینجا برخی از مزایای که PoE IP سیستم های امنیتی همراه با:

موجب صرفه جویی در زمان و هزینه: پو کاهش در هزینه های برق و کابل کشی با به حداقل رساندن تعداد سیم که نیاز به توسعه یک شبکه است. این نتایج همچنین به کاهش زحمتی که می رود به سنتی سیم کشی تا حد زیادی. حتی شما ممکن است مجبور به تماس با یک برق می آید به نصب دوربین شبکه IP.

در چلیپا پو موجب صرفه جویی در یک سهم خوبی از پول خود را و تلاش!

انعطاف پذیری: پو میریزد و دور از محدودیت های قدرت AC خروجی به عنوان وجود دارد بدون نیاز به افسار PoE دوربین های امنیتی به یک خروجی برق. این ویژگی متصل زیادی از انعطاف پذیری برای این دوربین های امنیتی چون در حال حاضر آنها را می توان به واقع در هر جایی که آنها مورد نیاز است. و لازم نیست به نگرانی در مورد در دسترس بودن قدرت عرضه بیش از حد.

ایمنی: پو بسیار امن گزینه است. آن است که هوشمندانه طراحی شده برای مقابله با اضافه بار. همچنین این قابلیت برای حفاظت از تجهیزات شبکه از چیزهایی مانند زیر تأمین و نادرست نصب و راه اندازی.

قابلیت اطمینان: پو به طور گسترده ای مستقر در خانه و کسب و کار برای رندر بالاتر حمایت می کند. آنها قادر به ارائه قدرت پشتیبان گیری نیز می باشد.

همزمان نظارت: با تشکر از PoE IP سیستم های آن تبدیل شده است و بدون درد برای نظارت بر صفحه نمایش های مختلف از طریق یک مشترک مرورگر. یک مدیریت متمرکز یو پی اس (منبع تغذیه بدون وقفه) می تواند کمک به مدیریت ساختمان خود را در سراسر.

موقت استقرار: PoE IP دوربین های امنیتی تبدیل شدن به یک انتخاب عالی هنگامی که شما نیاز به راه اندازی موقت استقرار. اینها ایده آل برای سایت های ساخت و ساز تلفن همراه, کلاس های درس و یا تلفن همراه دفاتر.

هیچ جای تعجب وجود دارد که PoE را تغییر داده است امنیت را برای بهتر. آن را نه تنها فراهم می کند تقویت قابلیت اطمینان افزایش یافته است اما سطح از امنیت به عنوان به خوبی. برای قرار دادن پایین در چند عبارت ساده این فناوری انقلابی در امنیت کامل میباشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.