لغو توامان فوق‌العاده‌های ایثارگری و ماده۵۱ قانون خدمات رسانی به ایثارگران

[ad_1]

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای بخشنامه عدم امکان استفاده همزمان فوق‌العاده ایثارگری و فوق العاده ماده ۵۱ قانون جامعه خدمات رسانی به ایثارگران، را صادر و اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای مبنی برلغو توامان فوق‌العاده‌های ایثارگری و ماده۵۱ قانون خدمات رسانی به ایثارگران صادرکرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

در اجرای بخشنامه‌های شماره ۲۷/۷۱۰ هفتم مهرماه ۹۷ و ۸/۷۱۰ هفتم اردیبهشت ۹۹ و به منظور اجرای رای شماره ۲۴۵ مورخ ۲۹ دی ماه ۹۵ هیات تخصصی دیوان عدالت اداری در رابطه با عدم امکان استفاده همزمان از فوق العاده ایثارگری، موضوع بند ۲ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری و فوق العاده ماده ۵۱ قانون جامعه خدمات رسانی به ایثارگران و با توجه به بخشنامه شماره ۴۱۷۱۲ مورخ ۷ اردیبهشت ۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و نامه شماره ۳۵/۴۰۰۰۰/د مورخ ۲۵ فروردین ۹۹ دیوان محاسبات کشور، همکاران ایثارگر مشمول رای مذکور(جانبازان بالای ۲۵درصد و فرزند شهید) موظفند فرم ارائه شده را پس از دانلود تکمیل و حداکثر تا اول خرداد ۹۹ صرفا از طریق اتوماسیون اداری به اداره کل امور اداری و تشکیلات ارسال کنند.

شایان ذکر است، در صورت عدم تکمیل فرم مورد نظر در موعد مقرر به منظور جلوگیری از ایراد مراجع نظارتی، نسبت به حذف فوق العاده ماده ۵۱ اقدام خواهد شد.­

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.