محدودیت های تردد در کرمان/ جزئیات تا ساعت ۲۳ امشب اعلام می شود

[ad_1]

ایسنا/کرمان کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان کرمان محدودیت های ترافیکی در مرکز استان را اعلام کرد.

دکتر “عباس تقی‌زاده” مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این خبر گفت: نظر به برگزاری چهل و دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در خصوص چگونگی محدودیت ها در تعطیلات پیش رو، تصمیماتی اتخاذ شد.

وی افزد: از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۲ آبان‌ماه خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی از/به ۲۵ مرکز استان، به شرح مندرج در بند ۲، ممنوع است.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی با برشمردن مراکز استان‌های دارای ممنوعیت، عنوان کرد: استان کرمان یکی از این استان‌هاست  زمان آغاز اجرای طرح از ساعت ۱۲ روز دو شنبه ۱۲ آبان‌ماه می‌باشد و زمان خاتمه طرح ساعت ۲۴ روز جمعه آبان‌ماه است.

وی از جریمه افراد متخلف خبر داد و بیان کرد:  پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان بر اساس کد تعریف شده قبلی، اقدام می‌نماید.

تقی‌زاده افزود: مقرر شده است که ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ضمن تشکیل جلسه با دستگاه های متولی نسبت به هماهنگی و پشتیبانی جهت اجرای محدودیت‌های ابلاغی اقدام می‌کند که در این راستا لازم است ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به انسداد معابر غیر اصلی با هماهنگی پلیس راهور استان اقدام نمایند.

وی با بیان این مطلب که جزئیات تا ساعت ۲۳ امشب اعلام می شود، ادامه داد: خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالاها و مواد اساسی مشمول اعمال ممنوعیت‌های تعیین شده نمی‌گردند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.