مدیرکل روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی منصوب شد

[ad_1]

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی حکمی، حجت الاسلام علی مولایی را به سمت مدیرکل روابط عمومی مجمع جهانی تقریب منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن حکم به شرح زیر است:

فاضل ارجمند جناب حجت الاسلام علی مولائی(زید عزه العالی)

سلام علیکم؛

با عنایت به مراتب تعهد و سوابق اجرائی ارزشمند جنابعالی در امور فرهنگی، تبلیغی و اطلاع رسانی  به موجب این حکم به عنوان ” مدیرکل روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی” منصوب می شوید. 

امید است با بکارگیری توانمندی های موجود و نیز شناسایی و استفاده از ظرفیت های بالقوه مجمع، نسبت به فراگیر نمودن فرهنگ تعامل و همکاری های تقریبی در جوامع و اقشار مختلف، خصوصاً علماء، فرهیختگان و اندیشمندان جهان اسلام اقدامات  شایسته ای را به انجام رسانید.

بدیهی است در انجام این مأموریت خطیر ارتباط مستمر و استفاده از اصحاب فکر و اندیشه  و توجه جدی به حوزه ارتباطات و بهره مندی حداکثری از رسانه مدنظرتان خواهد بود، لازم می دانم از خدمات جناب آقای محمد باقر برقعی مدرس در مدت سرپرستی اداره کل روابط عمومی تقدیر نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با توجهات حضرت ولی عصر(عج) در جهت تحقق منوّیات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اهداف مجمع تقریب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.