[ad_1]

آیا برداشتن رحم چسبندگی? این داخلی زخم که اتصال بافت ها و ارگان ها هستند که به طور معمول در ارتباط است. چه چیزی باعث چسبندگی? شایع ترین علت عمل جراحی است اگر چه انواع تروما می تواند باعث چسبندگی. غیر جراحی چسبندگی را می توان ناشی از گلوله و چاقو زخم. چسبندگی داخل شکمی متعاقب لاپاراتومی در حال شايعترين عارضه رخ می دهد که در اکثریت زنان که تحت عمل جراحی لگن یا هیسترکتومی.

معمولا چند روز بعد از عمل چسبندگی شروع به فرم اما ممکن است تولید عوارض برای ماه ها و حتی سال. در برخی موارد چسبندگی constrict می تواند جریان خون که منجر به مرگ بافت اگر چسبندگی فرم فیبری باند در سراسر بخش از روده. در بسیاری از موارد آنها کشش اعصاب عرض اندام و باعث درد شدید.

علائم و نشانه های چسبندگی هیسترکتومی

به طور معمول هیسترکتومی چسبندگی نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و ممکن است تشخیص داده نشده. علائم و نشانه های چسبندگی ممکن است در حال حاضر به شرح زیر است:

• چسبندگی مربوط به رحم یا واژن می تواند باعث درد در هنگام مقاربت است.

• در شروع درد فرد ممکن است استفراغ که بیشتر از نه تسکین درد.

• معده ممکن است به تدریج پف کرده و بسیار حساس.

• معده ممکن است تولید روده برای تلفن های موبایل و یا بالا سخت تن به تن طنین انداز صدا. این علائم عبارتند از: مدفوع شل و گاز افزایش یافته است. تب معمولا حداقل و یا می توانید بعد توسعه در این فرآیند است.

• هیسترکتومی چسبندگی در حال حاضر می تواند با عوارض به عنوان عامل طولانی تر و خطرناک به عنوان آنها می تواند باعث آسیب بافتی و افزایش احتمال خونریزی.

در حال چسبندگی رایج پس از عمل جراحی

حدود 90 درصد از افرادی که از هیچ نوع روش جراحی در معرض خطر هستند از تشکیل چسبندگی و مشکلات که بسیاری از آشکار تنها سال بعد. آن است که هنوز به طور کامل درک چرا چسبندگی توسعه بعد از عمل. مطالعات نشان داده اند که حدود 35 درصد از زنان است که تا به حال پزشك زنان, عملیات نه بار از ده خواهد بود دوباره بستری در سال بعد به صورت ثانویه op با توجه به چسبندگی و یا عوارض ناشی از چسبندگی.

هیچ تضمینی وجود ندارد که حذف چسبندگی را تصحیح زخم در زیر سطح آسیب دیده بافت ها و اندام. چسبندگی زخم می افسار و دام اعصاب که برای جلوگیری از اعصاب به حرکت در اطراف بافت آزادانه. درد اغلب نتایج در هنگام اعصاب کشیده شده است با توجه به افسار اگر چه نه همه چسبندگی باعث درد.

چه باید بکنید اگر شما چسبندگی

پیشگیری بهتر از درمان است. اگر دلیل خود را برای عمل جراحی درد است, که آیا آن است که یک عمل جراحی هيسترکتومی حذف چسبندگی و یا دیگر یکی باید اول اگزوز تمام گزینه های غیر تهاجمی و همچنین آگاه باشید که مهم نیست که چه گزینه شما انتخاب می کنید همیشه وجود خواهد داشت مشکلات. جراحی برداشتن بافتها ارائه می دهد هیچ تضمینی وجود ندارد و ممکن است هیچ اثر یا چسبندگی ممکن است دوباره عود کند. وجود دارد هیچ wands سحر و جادو و یا پاسخ آسان.

بسیاری از بیماران مبتلا به دستیابی به برخی از تسکین و موفق به جلوگیری از عمل جراحی با احشایی دستکاری و/یا کف لگن در درمان فیزیکی استفاده صحیح از مواد مخدر و کنترل رژیم غذایی و بلوک عصب. بسیاری از بیماران مبتلا به چسبندگی پیدا کرده اند که اولتراسوند درمانی فراهم می کند امداد رسانی و حذف درد. ورزش سبک مانند پیاده روی و توقف سیگار کشیدن نیز ثابت مثبت است. بالاتر از همه به یاد داشته باشید شما تنها نیستید وجود دارد میلیون ها نفر مبتلا به بعد از عمل چسبندگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.