مراکز گردشگری چهارمحال‌وبختیاری در ایام عید فطر حق ارائه خدمات به مسافران را ندارند

[ad_1]

ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه مراکز خدماتی گردشگری استان در این ایام حق ارائه هیچ‌گونه خدمتی به مسافران ندارند، گفت: شهرداران همه شهرهای استان نیز از برپایی چادر در اماکن عمومی و اسکان گردشگران جلوگیری کنند.

اقبال عباسی شامگاه گذشته ۳۱ اردیبهشت در شورای فرهنگ عمومی استان، با اشاره به در پیش بودن تعطیلات عید فطر و ضرورت نرفتن به سفر، اظهار کرد: این استان هر ساله در این ایام به دلیل آب و هوای مطلوب مهمان گردشگران بسیاری بود اما سال جاری امکان پذیرایی از مهمانان به دلیل شیوع ویروس کرونا فراهم نیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: برای جلوگیری از شیوع کرونا در استان، فرمانداران شهرستان‌ها باید کنترل مبادی‌های ورودی به استان را شدت دنبال کنند و افراد مشکوک مبتلای به ویروس کرونا را به قرنطینه هدایت کنند.

وی با بیان اینکه با وجود مهمان‌پذیر بودن چهارمحال و بختیاری، اما در این شرایط از هیچ مسافر و گردشگری استقبال نمی‌کند، اضافه کرد: با توجه به تغییر وضعیت استان‌های مجاور به وضعیت قرمز در ابتلای به کرونا، باید ورود مسافران و گردشگران به استان به دقت کنترل شود.

عباسی با تأکید بر اینکه مراکز خدماتی گردشگری استان در این ایام حق ارائه هیچ‌گونه خدمتی به مسافران ندارند، خاطرنشان کرد: شهرداران همه شهرهای استان نیز از برپایی چادر در اماکن عمومی و اسکان گردشگران جلوگیری کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: کاهش شیوع ویروس کرونا همت و هماهنگی همه مردم و دستگاه‌های مختلف را می‌طلبد لذا مردم با در خانه ماندن و مسئولین نیز با کنترل مبادی‌های ورودی ایامی سرشار از سلامتی را به همدیگر هدیه کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *