مردم چهارمحال و بختیاری ۲ میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند

[ad_1]

ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: در هفت ماهه ابتدای امسال، مردم نیکوکار استان ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان صدقات پرداخت کرده‌اند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری علی ملک‌پور اظهار کرد: کمک‌های مردم خیر و نیکوکار استان در قالب صدقات در هر منطقه عیناً به دست نیازمندان همان منطقه می‌رسد و در قالب خدمات گوناگون برای آن‌ها هزینه می‌شود.

وی با اشاره به ارائه خدمات مختلف به نیازمندان از محل صدقات مردم استان، افزود: تعمیر، تکمیل و احداث مسکن روستایی و شهری مددجویان، پرداخت هزینه‌های بهداشتی و درمانی، تأمین لوازم ضروری مددجویان و کمک به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد و توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان و به هنگام در بین جوانان از جمله این خدمات است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به روش‌های نوین و آسان پرداخت کمک‌های مردمی به‌ویژه در حوزه صدقات گفت: مشترکان تلفن همراه ثابت، دائمی و ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری نسبت به پرداخت صدقات خود اقدام کنند.

ملک‌پور ادامه داد: مشترکان تلفن همراه ثابت و دائمی جهت پرداخت صدقه الکترونیکی از طریق این روش در ابتدا باید کد دستوری #۸۰* و مشترکین تلفن همراه ایرانسل نیز #۱۱*۵۵۵* را شماره‌گیری کنند سپس باید یک پیامک بدون محتوا به شماره ۸۸۷۷ ارسال شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مردم نوع‌دوست استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* صدقات خود را به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.