مشکلی در حمل کالاهای اساسی از بندرامام وجود ندارد

[ad_1]

ایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه مشکلی در خصوص حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) وجود ندارد، گفت: از اول فروردین ماه تا کنون ۲۳۰ هزار تن کالای اساسی از بندر امام خمینی(ره) جابه جا شده است.

غلامعباس بهرامی نیا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به کاربری فله بر بندر امام خمینی(ره)، بیش از ۶۰ درصد کالاهای اساسی از این بندر وارد کشور می شوند.

وی با بیان اینکه کالاهای اساسی شامل گندم، برنج، کود شیمیایی، ذرت، کنجاله سویا و دانه روغنی هستند، افزود: سال گذشته حدود ۱۴ میلیون تن کالای اساسی از بندر امام خمینی(ره) به سایر نقاط کشور جابه جا شد و از ابتدای سال جاری تاکنون نیز شاهد جابه جایی ۲۳۰ هزار تن کالای اساسی از این بندر هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه مشکلی در خصوص حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) وجود ندارد، گفت: این میزان کالای اساسی تا کنون توسط حدود ۱۰ هزار کامیون جابه جا  و به مناطق مورد نظر حمل شده اند.

وی خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در پایانه های حمل بار از جمله پایانه بندر امام خمینی(ره) اقدامات لازم در خصوص گندزدایی و ضدعفونی کردن سطوح به صورت مستمر در طول شبانه روز در حال انجام است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.