معرفی برگزیدگان انتخابی تیم‌ملی سنگنوردی در زنجان

[ad_1]

ایسنا/زنجان مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان، از معرفی نفرات برگزیده رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی سنگنوردی مردان و زنان ایران که به میزبانی زنجان برگزار شد، خبر داد.

علی سپهری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه رقابت‌های درون اردویی انتخابی تیم‌ملی سنگنوردی ایران برای شرکت در انتخابی مسابقات مقدماتی المپیک در دو بخش زنان و مردان برگزار شد، گفت: در این مسابقات که به مدت دو روز در سالن اختصاصی سنگنوردی مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد، نفرات برتر معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه در کامباین بخش زنان، جایگاه نخست این دوره از رقابت‌ها به محیا دارابیان از زنجان رسید، افزود: در همین بخش، الناز رکابی دیگر سنگنوردی زنجانی توانست عنوان نایب‌قهرمانی را از آن خود کند و جایگاه سوم این بخش از مسابقات نیز به راحیل رمضانی از همدان رسید.

این مسئول با یادآوری اینکه رقابت‌های کامباین در بخش مردان نیز برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید، تصریح کرد: در این بخش عنوان نخست در اختیار رضا کلاسنگیان از گلستان رسید، محمدعلی داودی از اصفهان توانست رتبه دوم این ماده را در بخش مردان از آن خود کند و مقام سومی نیز به امیر نوری از مرکزی تعلق گرفت.

سپهری در ادامه از برگزاری مسابقات درون اردویی انتخابی تیم‌ملی سنگنوردی در ماده سرعت ساحلی مردان به میزبانی سالن شش‌هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان خبر داد و اظهار کرد: در این رقابت‌ها نیز عناوین اول تا سوم به ورزشکاران استان قزوین رسید و رضا علیپور به همراه میلاد علیپور و محمدرضا احتشام‌نیا به این مهم دست یافتند.

به گفته مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، اردوی انتخابی تیم‌ملی سنگنوردی کامباین طی چند مرحله و با هدف انتخاب نفرات برتر به منظور اعزام به رقابت‌های انتخابی آسیا که در حکم کسب سهمیه المپیک توکیو است، برگزار و اردوی انتخابی تیم‌ملی سنگنوردی سرعت ساحلی مردان نیز با هدف انتخابات ورزشکاران برتر به منظور اعزام به رقابت‌های ساینای چین به انجام رسید.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.