مقصودلو: دلیل برکناری اسکندری را نمی‌دانم/ مشکل بازنشستگی ندارم

[ad_1]

سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران می گوید که فعلا به عنوان سرپرست در این فدراسیون حضور دارد و برای ارتقاء این ورزش کمک های لازم را انجام می دهد.

 به گزارش ایسنا، اواخر سال گذشته هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران در سکوت خبری از سمت خود کنار گذاشته شد و محمدرضا مقصودلو به عنوان سرپرست در این فدراسیون مشغول به فعالیت شده است.
محمدرضا مقصودلو در گفتگو با ایسنا، در باره فعالیت هایش بعد از سرپرستی در این فدراسیون گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا تمامی مسابقات لغو شده و مسابقه ای نداریم.  برنامه ریزی هایی با مسئولین کمیته ها و مسئول تیم های ملی صورت گرفته تا به امید خدا بعد از بحران کرونا مسابقات را ادامه دهیم.
او در پاسخ به اینکه آیا قصد دارید در این فدراسیون ماندگار شوید؟ پاسخ داد: فعلا سرپرست این فدراسیون هستم و وظیفه خود را برای مجمع عمومی انجام می دهم تا کارها انجام شود. همچنین وظیفه ما به عنوان سرپرست مشخص است که چه کارهایی باید انجام دهیم.

 سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران در پاسخ به وضعیت بازنشستگی اش، گفت: من بازنشسته نیستم. من جانباز بوده و برابر قانون جانبازی مجوز دارم که تا ۶۵ سالگی ادامه دهم.
او در آخر در باره  علت  برکناری هاشم اسکندری رئیس فدراسیون اسبق این فدراسیون اظهار بی اطلاعی کرد، و گفت: در خصوص برکناری اسکندری بی اطلاع هستم و راجع به گذشته این فدراسیون هیچ چیز نمی دانم. ما آمدیم که برای ارتقاؤ این ورزش کمک های لازم را انجام دهیم که به امید خدا کارها به نحو احسن انجام شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.