[ad_1]

اگر شما به دنبال یک صندلی ماشین برای کودک خود, خود را, ملاحظات مهم در حال رفتن به ایمنی و راحتی و سازگاری و سهولت استفاده و هزینه. یکی دیگر از چیزی است که ممکن است نفوذ خود را در تصمیم گیری توصیه های حرفه ای از بدن که آزمایش صندلی و خود را داده اند مهر تایید. از جمله جوایز داده شده به Britax Duo Plus ISOFIX صندلی ماشین پس چرا این محدوده تبدیل به چنان محبوب است ؟

Britax car seats جدید به بازار آنها شده اند در اطراف در حالی است که شاید یکی از دلایلی که افراد را در نظر Britax محصولات. پس از ساخته شده است شهرت خود را در کیفیت ایمنی و قابلیت اطمینان از طریق سال Britax Duo Plus ISOFIX یک محصول از تحقیقات خود را و مهندسی, مهارت, می آید و در چهار رنگ-راه. اما در اینجا ما در درجه اول تمرکز بر ایمنی.

شما ممکن است متوجه شده اند ‘ISOFIX برچسب’ بر روی نام. ISOFIX نسبتا استاندارد جدید است که تولید کنندگان خودرو و صندلی تولید کنندگان موظف به رعایت. آن می ایستد به صورت استانداردهای بین المللی سازمان ثابت در اروپا و یا چفت در ایالات متحده و LUAS یا CANFIX در کانادا.

از سال 2006 اتومبیل های مورد نیاز به استاندارد ISOFIX اتصالات و این ارائه یک اتصال سفت و سخت بین صندلی و ماشین است که به سادگی کلیک کنید و با هم به راحتی به شکل یک قوی اتصال صدا. به عنوان بد اتصالات صندلی ماشین گزارش شده است به یک مشکل در موتور حوادث بین 70 تا 80 درصد از زمان یک ISOFIX اتصالات را تا حد زیادی کاهش خطر آسیب ناشی از یک بد اتصالات صندلی. اتومبیل های ساخته شده قبل از سال 2006 ممکن است اتصالات ISOFIX اما شما نیاز به بررسی با تولید کننده به عنوان این ممکن است استاندارد است.

در Britax Duo Plus ISOFIX نیز وجود دارد شاخص به تایید ISOFIX قلاب به شدت درگیر و یک چرخ ضامن دار سیستم برای اطمینان از نصب و راه اندازی شرکت است. صندلی منحصر به فرد است “Pivot لینک” سیستم و این کاهش در هر حرکت رو به جلو از کودک در مورد تصادف. 5 نقطه مهار ایمنی بیشتر را کاهش می دهد جنبش است و امن و آسان برای استفاده است.

تاثیر حفاظت ارائه شده توسط عمیق و آرام خالی سمت بال عملکرد قفسه سینه پد و نرم خالی و قابل شستشو پوشش. کودک سر و گردن با پشتیبانی در صندلی آن را به عنوان تكيه به سه موقعیت است و ارتفاع قابل تنظیم زیرسری و مهار آن نیز به راحتی قابل تنظیم است. در صورت نیاز, شما باید گزینه ای برای نصب با بالا افسار و 3 نقطه کمربند.

همانطور که گفته شد Britax Duo Plus است که در میان چند که توصیه شده اند به عنوان “بهترین خرید” توسط آن مجله در سال 2009. آنها همچنین باید از توصیه های دیگر مستقل از بدن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.