ممنوعیت اجرای تورهای گردشگری و طبیعت‌گردی در گیلان

[ad_1]

ایسنا/گیلان رئیس دفتر بررسی و همکاری میراث فرهنگی گیلان گفت: با توجه به گزارش‌های واصله از وضعیت نامطلوب بیماری کرونا در گیلان، جهت پیشگیری از شیوع این ویروس اجرای هرگونه تور گیلانگردی و طبیعت‌گردی در تعطیلات پایانی هفته ممنوع است.

روزبه آلیانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با توجه به گزارش‌های واصله از وضعیت نامطلوب بیماری کرونا در استان، جهت پیشگیری از شیوع این ویروس و حفظ جان هم استانی‌های گرامی از اجرای هرگونه تور گیلانگردی و طبیعت‌گردی در تعطیلات پایانی هفته به مناسبت رحلت حضرت اکرم(ص)، شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت امام رضا(ع) جلوگیری به عمل خواهد آمد و با خاطیان و گروه‌های غیرمجاز که بدون توجه به وضعیت بحرانی استان اقدام به تورگردانی نمایند بدون اغماض برخورد خواهد شد.

رئیس دفتر بررسی و همکاری میراث فرهنگی گیلان افزود: حسب بررسی‌های صورت گرفته این شرایط در اکثر مناطق گردشگری کشور حاکم بوده و از ورود تورهای گردشگری ممانعت به عمل خواهد آمد.

وی از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان استان که با درک شرایط موجود و علی رغم ضررها زیادی که متحمل شده‌اند اما همچنان با اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان همکاری می‌کنند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.