[ad_1]

من یک فرد است که تغییر ظاهر به عنوان یک سگ در خانه من. نام او Tuxcitto. دلیل من می گویم این است که هیچ نرمال سگ می تواند تصادفی اطلاعات و فهمیدن چیزهایی که Tuxcitto می کند هر روز. من یک مثال کامل در زیر داستان Tuxcitto و ما ساکن سنجاب جمعیت. شما هرگز نمی دانید که انجام این آموزش سگ در اطراف خانه ما.

قبل از Tuxcitto آمد, پاییز گذشته ما تا به حال یک سگ به نام Spoofy. او یک سگ مسن تر و با ما بوده است از آنجا که او یک توله سگ بود. Spoofy را تعقیب سنجاب. در روز جوان او تقریبا یکی یا دو. اما این روزها سنجاب ها باید راه خود را با او و فقط نزدیک به اندازه کافی به او را اذیت و پس از آن به راحتی اجرا کنید تا نزدیکترین درخت.

اما بود که به زودی به تغییر زمانی که Tuxcitto وارد شده است. من یاد گرفتم که در چند هفته اول که Tuxcitto با تجربه بود فرار هنرمند. تا زمانی که به توافق رسیدیم او را اغلب خاموش و اجرا را از طریق محله هدر و ان تا زمانی که تشنه و گرسنه و یا من آمد و او را گرفتار. در طول این دوره او معمولا محدود به یک افسار به جلو ما درخت اگر ما در خارج با او.

از آنجا که ما در حال حاضر توافق دارند که او نمی خواهد اجرا در اطراف محله او به بیرون رفتن با Spoofy و ما دو گربه Blackie و کودک با خارج شدن افسار. در طول زمان او بود که افسار او اغلب به تماشای یک بازی کوچک بازی کردن با Spoofy و محلی ما سنجاب. او همیشه علاقه مند اما هرگز واقعا شرکت پس از او می دانستند 30 فوت از افسار او را محدود. یا حداقل چیزی که من اعتقاد دارم در حال حاضر در ادراک.

ما ساکن سنجاب لزوما آمده روزمره است. آنها بسیار اغلب پس از آنها عشق را به غارت ما birdfeeders و اذیت Spoofy. اما وجود دارد مقدار زیادی از سگ و birdfeeders به بازدید در محله ما به طوری که آنها احساس موظف به برخی از توجه است. پس از چند بار اول که Tuxcitto شد رایگان به پرسه زدن وجود نداشت سنجاب ها در این منطقه است.

در حال حاضر Tuxcitto مرز سگ گله اسکاتلندی است که فوق العاده سرعت و چابکی از نژاد طبیعی است در نگهداری از حیوانات است. من را دیده اند Tuxcitto روشن 5 پا حصار با اتاق به فراغت. این سگ محبوب برای freebie مسابقات. بنابراین او تا به بسیاری از استعداد طبیعی. اما فراتر از آن است که این سگ است که دقیق تر از بسیاری از مردم من می دانم و نشان دادن این در هر مناسبت.

بنابراین یک روز صبح من به اجازه دهید سگ و گربه خود را برای midmorning شکستن. همسایه من اتفاق افتاده است به کار کردن در حیاط پس از چهار حیوانات تا به حال به صدای یورتمه رفتن اسب در را به دیدن آنچه که او انجام شده بود. من دست تکان داد و به دنبال آن جمعیت است. همانطور که من در صحبت کردن به همسایه حیوانات علاقه را از دست داده و سرگردان دوباره به حیاط ما.

من سپاسگزار است که من تا به حال یک شاهد برای چه به دنبال. به عنوان همسایه و من صحبت متوجه شدم سنجاب ها کار راه خود را به حیاط از طریق درختان. به عنوان به زودی به عنوان آنها نزدیک آنها آغاز شده قروچه در Spoofy. Spoofy گوش perked تا او شروع به پریدن کرد و آماده بود برای بازی برای شروع. اما کمی هم سنجاب می دانیم که قوانین مورد به شدت تغییر کرده است.

سنجاب ها صحبت کردیم به هر یک از دیگر و scampered پایین یک درخت در این نزدیکی هست. نه تمام راه را به روی زمین فقط به پایین تنه است. به آنها چشم دوخته اند Spoofy و به دنبال یکی دیگر از درخت حدود 40 فوت دور آنها نادیده گرفته Tuxcitto تخمگذار فقط به حق Spoofy. من مطمئن هستم که آنها هرگز در نظر گرفته او را یک تهدید پس از او تا به حال هرگز پیوست در بازی قبل.

من فکر می کنم آنها بسیار با اعتماد به نفس است که آنها می تواند رسیدن به درخت بعدی قبل از آن پیر مرد Spoofy حتی می تواند در عرض 15 فوت است. و بود که احتمالا درست است بدون شک در مورد آن را پس از من تا به حال دیده می شود این بازی از بسیاری از بار. بنابراین سنجاب کردم و آماده برای پرش و Spoofy آماده به پرتاب پس از آنها. و Tuxcitto بود فقط تماشای به عنوان معمول است.

سنجاب ها پریدم پایین و شروع به اجرا در سراسر 40 فوت از چمن جدا کردن درختان. Spoofy lunged پس از آنها آینده خود را در عقب. اما آنچه که گرفتار چشم من بود یک انفجار از Tuxcitto جهش از روی زمین نه دنبال سنجاب به عنوان Spoofy بود اما با رفتن به طور مستقیم برای درخت آنها را قطع.

و او وجود دارد در حدود 3 یا 4 ثانیه مراتب جلوتر از سنجاب. در واقع سنجاب در مورد رفت و به یک قطار خراب در تلاش برای متوقف کردن آنها حرکت رو به جلو به سمت درخت. در حدود 5 ثانیه این تبدیل شده بود از بازی آشنا به بزرگترین کابوس. یک سگ شد, مسدود کردن هر درخت و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

و Tuxcitto ایستاده بود در مقابل آنها مانند یک مارپیچ بهار انتظار برای دیدن که راه رفتن آنها به رفتن. و خوب Spoofy در نهایت دیدن که وجود دارد یک فرصت واقعی در اینجا در نهایت به گرفتن این شیاطین کوچک بود در حال اجرا در سرعت کامل نسبت به آنها از عقب.

سنجاب تصمیم گرفت که آنها نمی خواهم چیزی برای انجام با Tuxcitto و تبدیل به اجرا بازگشت به اصل درخت. به عنوان به زودی به عنوان آنها منتقل Tuxcitto پشت سر هم به عمل و در واقع با آنها را به عنوان آنها تمام کردم به درخت. Spoofy بود کمی دیر از آنجا که او تا به حال به انجام کامل متوقف و سپس به نوبه خود در اطراف به سر در جهت مخالف است.

من فکر نمی کنم Tuxcitto بود و حتی در تلاش برای گرفتن سنجاب او فقط می خواستم به ضرب و شتم آنها را به درخت. من مطمئن هستم که وجود دارد اول آن یک به پایان برسد. همسایه رو به من کرد و گفت: “این یک چیز خوب Tuxcitto بود فقط بازی و یا وجود دارد که دو کمتر سنجاب در محله”. هر دو سگ نشسته وجود دارد در حالی که به دنبال در سنجاب اما علاقه از دست رفته در چند دقیقه.

نکته شگفت انگیز در مورد این ماجرا این واقعیت است که Tuxcitto در حال تماشا Spoofy و سنجاب ها انجام این بازی چند بار. Tuxcitto آموخته بود از Spoofy که فقط تعقیب سنجاب بود که بهترین استراتژی است. بین تماشای Spoofy و طبیعی گاو غرایز Tuxcitto نمیفهمد بود که بهترین راه برای ضرب و شتم کسانی که سنجاب. و او می دانست که دقیقا چه هر دو Spoofy و سنجاب ها قرار بود به انجام و تا زمانی که او این فرصت را به او آماده بود.

این یک راه خوب برای آموزش یک سگ جوان قرار داده و آنها را با یک سگ مسن تر است که می داند چه باید بکنید و اجازه دهید آنها را یاد بگیرند از با تجربه تر از حیوانات. البته در این مورد Tuxcitto آموخته چه نیست اما اصل همان اعمال می شود. Tuxcitto آموخته بسیاری از Spoofy از او پیوست ، و او نیز آموخته شده از سنجاب از آنها بارها و بارها همین بود. بنابراین آموزش سگ در اطراف این خانواده است تا برای grabs.

این epilog به این داستان این است که سنجاب ها هرگز از درختان در حال حاضر. آنها هنوز هم بیا و پچ پچ در سگ اما آنها می دانند که بهتر از سعی و یک شکست برای نزدیکی درخت در زمین است. اما آنها هنوز هم باید چند birdfeeders به غارت بنابراین حیاط ما هنوز هم می شود بازدیدکننده داشته است مکرر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.