[ad_1]

با محبوبیت رو به رشد از, هوای آزاد, ورزش شدید, بیشتر و بیشتر مردم شروع به دنبال روند. با توجه به این ورزش's محبوبیت رو به رشد کودکان و نوجوانان شروع به سوار مینی چهار ATV's نیز هست. با توجه به احتمال بروز حوادث در این نوع ورزش ما به عنوان پدر و مادر باید مسئولیت را به مطمئن شوید که ATV's ما خرید برای فرزندان ما مجهز به مناسب ویژگی های ایمنی آن اطمینان حاصل شود فرزندان ما's ایمنی در همه زمان ها و در همان زمان اجازه می دهد تا آنها را به لذت بردن از این ورزش است.

چهار مینی ATV مجهز است دولت از هنر ویژگی های ایمنی است که اطمینان حاصل شود بچه های ما ایمنی و صلح از ذهن. کودکان نه به عنوان فنی ماهر به عنوان بزرگسالان است که نیاز به راه اندازی های مختلف از ویژگی های; نه به طور معمول در بر داشت در بزرگتر و پیشرفته تر ATV's. چهار مینی مجهز به دو چراغهای جلو و پایین و بالا پرتو است که یک استاندارد در تمام مینی قدس. آن است که مجهز به دو چراغهای عقب (LED) و چراغ ترمز که به عنوان یک سیگنال هشدار دهنده برای چرخش به سمت چپ یا راست و یک سیگنال برای زمانی که وسیله نقلیه است و یا در مورد به توقف کامل متوقف شود. این پردازنده مجهز به تایر فشار سنج که اقدامات تایر's فشار تایر. – مجهز به کنترل ایمنی مانند انگشت شست دریچه گاز برقی شروع به ترمز اهرم (عادی ترمز روش) کشتن سوئیچ توقف اضطراری) و یک کنترل از راه دور خودرو سوئیچ ایمنی که از راه دور کنترل سرعت مورد نظر از چهار. چهار مینی مجهز به یک ایمنی افسار موجود در عقب خودرو که در عمل به عنوان یک اورژانس سوئیچ کشتن. همه مینی قدس آمده با فردی خود کلید های سیستم جرقه زنی. چهار مینی دارای یک استاندارد دوازده ولت موتور سیکلت باتری که قدرت پردازنده's الکتریکی خواسته است. همه مینی چهار ATV's آمده با استاندارد ایمنی استراحت پا که اجازه می دهد تا ثبات آن سواران.

گذشته از قدس ایمنی ویژگی های آن است که توصیه می شود برای ما بچه ها می پوشند اضافی تجهیزات ایمنی مانند کلاه و بالشتک برای ایمنی افزوده و حفاظت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.