نقش بی بدیل سربازان گمنام امام زمان(عج) در حفظ مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام

[ad_1]

ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان به نقش بی بدیل سربازان گمنام امام زمان(عج) در حفظ مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: سرباز گمنام کسی است که جان خود را برای حفظ مردم فدای راه امام حسین(ع) می کند.

آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار مدیرکل و معاونان اداره اطلاعات استان به مناسبت نیمه شعبان میلاد با سعادت امام زمان(عج) با تبریک این روز به تمام سربازان گمنام امام عصر(عج)،  انقلاب اسلامی را مقدمه ای برای ظهور امام زمان(عج) عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی مورد تایید تمام اولیای الهی است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امام خمینی(ره) بنیانگذار نهضت عظیم انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ثمره تلاش های امام عظیم شان بود که به اینجا رسیده است.

آیت الله فلاحتی، یکی از دلایل غیبت امام زمان(عج) را وجود دشمنان علیه ایشان دانست و بیان کرد: انقلاب اسلامی نیز دارای دشمنانی است که به دنبال نابودی این پدیده انقلابی هستند.

وی با اشاره به اینکه اراده الهی بر این تعلق گرفته تا انقلاب اسلامی بماند، خاطرنشان کرد: انسان هایی مانند پاره های آهن گداخته همواره برای دفاع از انقلاب اسلامی جانفشانی کرده اند.

نماینده ولی فقیه در گیلان  ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، رزمندگان هشت سال برای دفاع از این مرز و بوم مجاهدانه جنگیدند تا کشور حفظ شود.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نیروها و نهادهای شکل گرفته پس از انقلاب اسلامی مانند سپاه و وزارت اطلاعات نقش اساسی در حفظ نظام اسلامی داشته اند، افزود: نیروهای وزارت اطلاعات سربازان گمنام امام زمان(عج) محسوب می شوند و نقش اساسی در حراست از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام جمهوری اسلامی داشته اند.

وی به نقش بی بدیل سربازان گمنام امام زمان(عج) در حفظ مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: سرباز گمنام کسی است که مردم او را نمی بینند اما او جان خود را در راستای رضای خدا برای حفظ مردم فدای راه امام حسین(ع) می کند.

امام جمعه رشت، سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را از سربازان گمنام این دوران عنوان کرد و افزود: سرباز گمنام به معنای آن است که انسان هر کاری انجام می دهد علاقمند نیست از او تجلیل شود و تنها رضای خدای متعال را در نظر دارد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی اوج شکوفایی انسان هایی بود که به طور گمنام از نظام حمایت کردند، بیان کرد: خدای متعال انسان های گمنام را به اوج می رساند و نام آنها را پر آوازه می کند.

وی، سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را یکی از سرمایه های انسانی بنیادین انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: منابع انسانی که اوج بگیرد و برای رضای خدا و جامعه باشد به او سرمایه انسانی بنیادین می گویند و امروز این سرمایه های انسانی به نام سربازان گمنام شناخته می شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.