[ad_1]

Astral projection خود مجموعه ای از علائم و یا نشانه. در حال حاضر هنگامی که ما با استفاده از واژه نشانه ای برای توصیف یک احساس یا یک رویداد در طول یا قبل از اختری است که در واقع یک چیز مثبت است.

علائم به ما بگویید که ما در حال انجام کاری درست و ما در آینده نزدیک و نزدیک تر به موفقیت است. در اینجا 10 تا از رایج ترین نشانه های یک فرد است که در مورد به کشتی سوار در یک قابل توجه سفر از طریق پروجکشن خیال اندیش.

1. تغییر درجه حرارت

احساس تغییر درجه حرارت متفاوت است از فرد به فرد. برخی از مردم می گویند که آنها احساس به عنوان اگر یک نسیم سرد خواهد وارد اتاق طی یک طرح, در حالی که دیگران احساس گرما یا حرارت.

2. ارتعاشات

ارتعاشات مشترک برای مردم در تلاش برای پروژه. احساس است که معمولا خفیف اما به تدریج می سازد تا نیروی که فرد آرامش و تمرکز را افزایش می دهد.

بدن شما در واقع ارتعاشی? نه واقعا. این دولت از لرزش ناشی از ذهن خود را غلظت شدید. لرزش در نظر گرفته شده است یکی از بهترین نشانه هایی که یک فرد در حال نزدیک شدن است هدف خود را از astral projection.

3. وزوز

در واقع مردم از شنیدن صداهای مختلف درست قبل از طرح. وزوز تنها رایج ترین صدا. برخی از مردم از شنیدن آواز پرندگان و یا زنگ زنگ در astral projection.

آنچه مشترک است در مورد تمام این تجربیات مربوط به صدا است که به شدت به زودی طاقت فرسا می شود. اگر این برای تلفن های موبایل می شود بیش از حد بلند یا قریب به اتفاق به سادگی آن را تحمل کند چرا که شما در مورد برای رسیدن به هواپیما اختری. بنابراین به عنوان یک علامت شدید تر می شود نزدیک به شما به هدف خود را از طرح.

4. ضربان قلب سریع

در ارتباط با تمام احساسات دیگر یکی همچنین می توانید احساس یک تغییر در یک ضربان قلب. این طبیعی است هر چند ممکن است شما می خواهید برای استراحت کمی بیشتر اگر ضربان قلب شما می شود به شدت سریع است.

5. جنبش احساس

جنبش احساس گره خورده است با علائم دیگری مانند نسبت تغییر و حتی وزن تغییر دهید. اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال پرواز در این طرح قریب الوقوع است.

6. فلج خواب

فلج خواب معمولا زمانی رخ می دهد که شما در مورد به فینال پرش از قلمرو فیزیکی به قلمرو اختری. در برخی موارد توانایی خود را به حرکت پاهای خود را و یا بازوها را به طور موقت به حالت تعلیق خود را به عنوان روح و ذهن می رسد نقطه خروج است که منجر به قلمرو اختری. این کاملا امن است و نه یک وضعیت دائمی.

7. توهم بصری

در طول astral projection ذهن خود را (به عنوان به خوبی به عنوان تخیل خود را) بسیار فعال است. بنابراین فعال در این واقعیت است که تصاویر و صحنه های به نظر می رسد واقعی تر و گاهی اوقات بیشتر نگران کننده تر از آنچه شما به طور معمول عادت کرده اند. نترس. هر آنچه که شما می بینید فقط در ذهن خود را.

8. تنفس تغییرات

تنفس تغییرات اغلب زمانی رخ می دهد که یک فرد بیش از حد هیجان زده و یا زمان در طول astral projection. اگر شما احساس می کنید نفس به سادگی آرام کنید و سعی کنید به انجام تنفس عمیق تا تنفس خود را به حالت عادی برمی گرداند یک بار دیگر. وحشت نکنید – این است که به سادگی بدن خود را از راه های سیگنالینگ به شما است که شما به عنوان آرام که شما باید در طول طرح است.

9. تغییرات وزن

دو چیز می تواند اتفاق می افتد به درک خود را از وزن فقط قبل از astral projection. شما هم می توانید: احساس بسیار سنگین که اگر بدن خود را به دست آورده است آنقدر انبوه است که گرانش است که شما کشیدن سخت تر و یا شما می توانید احساس نور است که شما احساس به عنوان اگر شما ممکن است شناور دور. احساس بی وزنی شناور و یا افزایش همه نرمال علائم astral projection.

10. نسبت تغییرات

نسبت تغییر گاهی اوقات می تواند رخ دهد در کنار وزن تغییر دهید. در طرح ریزی یک فرد می تواند احساس به عنوان اگر او بودند کاهش به یک اندازه کوچکتر است. یا مخالف اتفاق می افتد. او همچنین می تواند احساس به عنوان اگر او بودند در حال گسترش و یا در حال رشد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.