[ad_1]

بنابراین شما با داشتن مشکل در به دنبال بهترین نوزاد صندلی ماشین برای کودک شما ؟

من درک می کنم که چگونه شما احساس می کنید – در واقع من مقایسه انواع مختلف صندلی ماشین از طریق اینترنت و مراکز خرید و در نتیجه بیشتر می بینم بیشتر من اشتباه است که من باید خرید برای آنهایی که کمی. بنابراین من کاملا درک آنچه شما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.

اما من یک بررسی را برای شما… و آن این است:

در طول ما جستجوهای ما تمایل به جستجو برای نام تجاری محبوب به دلیل آن را به ما می دهد اعتماد به نفس بیشتری از مارک های’ شهرت. بنابراین من برداشت دو محبوب تبدیل صندلی ماشین برای نقد و بررسی در این مقاله به عنوان مرجع خود.

Britax ماراتن کلیک کنید و امن تبدیل صندلی ماشین:

آن است که مناسب برای کودک از 4 تا 35 پوند (عقب رو) و 20 تا 65 پوند (رو به جلو). طراحی منحصر به فرد”True طرف تاثیر حفاظت از سیستم” است که تضمین می کند کودک خود را سر, گردن و ستون فقرات به درستی تراز وسط قرار دارد برای جلوگیری از صدمه در هنگام تصادف. کلیک و امن سیستم طراحی شده است برای سطح مناسب از snugness به نوزادان. برتر راحتی و موقعیت امکانات استفاده می شود برای ایمنی کودک و راحتی به پدر و مادر مقاصد. 5 نقطه درهم و برهم کردن رایگان مهار با چهار مهار ارتفاعات اجازه می دهد تا کودک برای لذت بردن از صندلی راحتی و امن احساس. این ویژگی های برجسته است که Britax می تواند ارائه.

اما نیز وجود دارد برخی از اشکالات… و آن این است…

این نوع گران قیمت در محدوده اطراف USD260. مهار تنظیمات دوباره نیاز به نخ و این باعث می شود بسیاری از والدین احساس ناخوشایند است.

RECARO Signo G2 تبدیل صندلی ماشین:

آن است که مناسب برای کودک از 5 تا 35 پوند (عقب رو) و 20 تا 70 پوند (رو به جلو). آن می تواند به بسیاری از وسایل نقلیه و همچنین دارای عوارض جانبی و تاثیر ویژگی های حفاظت. RECARO به عمد طراحی بی نهایت قابل تنظیم پشت سری برای راحتی و نوآورانه چفت نوار طراحی برای سهولت در تغییر از عقب رو به جلو رو به موقعیت. آن دارای 5 نقطه مهار بالا افسار و میکرو پوشش. یکی دیگر از بالا به امتیاز تبدیل صندلی ماشین برای بسیاری از پدر و مادر است. نصب و راه اندازی ساده و آسان به نصب برای بسیاری از پدر و مادر استفاده کنید.

اشکالاتی از این صندلی ماشین هستند این….

آن است که گران قیمت در محدوده اطراف USD290. این نمی تواند جا به دو صندلی خودرو به عنوان RECARO دستور واضح است که آن را نمی تواند نصب در صندلی جلو در هر وسیله نقلیه.

هشدار: خواندن ویژگی ها و اشکالاتی به وضوح و تصمیم گرفت که یکی مجهز به نیازهای خود و الزامات. در کل هر دو خوانده شده صندلی ماشین در حال بالا دارای امتیاز توسط بسیاری از کاربران و آنها قطعا ارزش وقت خود را به مطالعه بیشتر ملاحظات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.