[ad_1]

من قبل از رفتن بر روی هر تعطیلات من تمایل به رفتن را از طریق یک تشریفاتی مجموعه ای از رفتارها. تا 1 هفته قبل از تنظیم کردن من متوجه من نیست و راه اندازی هر نوع بیمه مسافرتی, من وحشت در مورد این واقعیت است که من ممکن است را فراموش کرده اید آدرس ایمیل من استفاده می شود به خرید بلیط, من اخم در مورد پیدا کردن بهترین فروشنده ارز و من با تعجب و نگرانی در مورد امیدوار کننده Santa Claws (خانواده گربه نیز محبت شناخته شده به عنوان “سنت نیک”) به کشورهای همسایه (از جمله 5 سال, دختر کوچک). و اجازه دهید اشاره پاسپورت و باقی مانده را به انجام لیست در محل کار. همه در همه, من کاملا مطمئنم که آخرین چیزی که در ذهن من است که آماده سازی برای بعد از سفر. یا در واقع چه چیزی را در مورد آن موضوع بسته بندی 3 چمدان برای 2 و کمی مردم است. T-منهای 24 ساعت (یعنی زمان ما در واقع به کل سفر بخشی از سفر) من خیلی خسته و مغز مرده است. تعجبی ندارد که در آن زمان من حتی به فرودگاه پارک ماشین من آماده هستم فقط به نوبه خود در اطراف به خانه و رفتن به رختخواب.

من فکر می کنم شما می توانید ببینید که در آن این است که رفتن. سفر کار سخت است اما برای تعطیلات?! با یک خانواده جوان آن می تواند بسیار استرس زا و به طور بالقوه بسیار خطر به خانواده پویا. اگر هر چیزی تعطیلات احتمالا باید با یک هشدار بهداشتی. این امر به ویژه در مورد پارکینگ – شما می گویند به خودتان هر سال که شما نمی خواهد آن را انجام دهید برای خودتان اما شما همیشه به خودتان پیدا کنید در مبارزه برای پیدا کردن یک فضا و زمان آخرین دقیقه و صرف ثروت کوچک در لذت بردن از اقامت در فرودگاه بهترین آسفالته چکرز هیئت مدیره.

در سال گذشته این آخرین کلش – وجود دارد تا به حال به یک راه بهتر است. من در حال حاضر در پایان افسار من بود و به طور جدی با توجه به تنها ماندن در خانه. شاید رنگ اتاق زرد و رویای من در ساحل. خوشبختانه سلامت عقل من بازگشت و من تصمیم گرفتم بهترین شکل دفاع در برابر این حمله قوی – من تصمیم به انجام تحقیقات من و کتاب های قبل از من در پارکینگ فرودگاه.

بنابراین در اینجا چیزی که جالب – prebooked از هر سایت (از جمله فرودگاه خود وب سایت) ارائه شده تا 40% صرفه جویی در فرودگاه پارکینگ اتومبیل. همچنین روز بیشتر رزرو بهتر معامله در پارکینگ. آنها به شما موقعیت دقیق ترین و حتی به شما یک طرح به طرح فرار خود را از ماشین به اتوبوس شاتل. برای تلفن های موبایل خیلی خوب من فکر کردم و صادقانه بگویم زمانی که صرفه جویی 40% در حدود 14 روز شما احتمالا می توانید انتظار برای دیدن در اطراف £40 پس انداز! اما پس از آن من delved کمی عمیق تر و واقعی ارزش در آمد “ملاقات و خوش آمد می گوید” خدمات.

“ملاقات و خوش آمد می گوید” – در غیر این صورت شناخته شده به عنوان نوکر پارکینگ ماشین است یک سرویس است که اجازه می دهد تا شما را به رها کردن همه (توشه و همه) در ساختمان ترمینال در حالی که شما دست خود را کلید chauffer خواهد کرد که ماشین خود را پارک از طرف شما در یک محل امن. برای تلفن های موبایل گران قیمت اما همانطور که معلوم شد در برخی از موارد وجود دارد “ملاقات و خوش آمد می گوید” پارکینگ خودرو خدمات است که ارزان تر از با استفاده از استاندارد در سایت پارک خودرو! من می خواستم مطمئن شوید این نبود منحصر به فرد به محلی من تا من چک کردن چند مختلف فرودگاه – به نظر می رسد که بله شما می توانید ارزان “ملاقات و خوش آمد می گوید” خدمات در بسیاری از فرودگاه. برای مثال شما می توانید گاتویک ملاقات و خوش آمد می گوید خدمات برای £3 کمتر از prebooking پارکینگ در سایت! وب سایت من مورد استفاده بود پارک و رفتن فقط این صفحه را در گاتویک فرودگاه جنوبی پارکینگ.

و چه چیزی شما را پس از 2 هفته از بازی ؟ شما دوباره آنها را به یک تماس به شما به عنوان جمع آوری چمدان خود را پاپ از طریق آداب و رسوم و پیدا کردن نوکر راهنمای انتظار! بسیار عالی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.