نکونام: بی‌خیال بودیم و دو گل خوردیم/ از این مساوی ناراحتم

[ad_1]

سرمربی فولاد از نمایش تیمش مقابل ذوب‌آهن انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: در بازی اول تیم‌ها ناشناخته‌اند و تغییرات زیادی دارند. می‌دانستیم شرایط برای دو تیم سخت خواهد بود. ما بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم گل برتری را بزنیم و دو سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. بازی در نیمه اول کاملاً تحت کنترل ما بود و توانستیم خوب کنترل کنیم. تنها مشکلی که داشتیم این بود که بازیکنان ما هنوز به ذهنیت تیم فولاد نرسیده‌اند.

او ادامه داد: اولین بازی است و دوست دارم به بازیکنان تذکر دهم که اینجا فولاد خوزستان است و اندازه نام فولاد باید بازی کنند و تا آخرین لحظه برای هواداران و لباسی که در تن‌مان است بجنگیم و مبارزه کنیم. اگر بخواهند تا این حد بی‌خیال باشند که بازی یک بر هیچ برده و کاملاً تحت کنترل‌مان را دو بر یک عقب بیفتیم و تحت فشار قرار بگیریم، کار برای‌مان خیلی سخت می‌شود. بازیکنان تیم باید حواسشان باشد که کجا بازی می‌کنند.

سرمربی فولاد با بیان این که مشکل امروز تیمش به دلیل اشتباهات فردی بود، گفت: هر دو گلی که دریافت کردیم روی دو اشتباه فردی از بازیکنان تیم‌مان رخ داد ولی خداراشکر که به با تغییراتی که دادیم برگشتیم و گل مساوی را به ثمر برسانیم. از این مساوی ناراحتم چرا که بازی را باید راحت در نیمه اول می‌بردیم ولی نیمه اول را از دست دادیم چرا که تمرکز نداشتیم و هرچه از بازی گذشت سخت‌تر شد. تیم حریف از دقیقه ۷۵ به بعد بازی مستقیم انجام می‌داد که در نهایت ما مجبور به اشتباه شدیم و دو گل در دو دقیقه دریافت کردیم.

او اضافه کرد: وقتی چک را خوردیم تازه یادمان افتاد که فولاد هستیم. این کافی نیست و قطعا بیشتر تلاش و تمرین می‌کنیم تا بتوانیم این راه طولانی را بهتر طی کنیم. در تمرین روز گذشته‌مان سه بازیکن تیم در یک دقیقه باهم مصدوم شدند. ما امروز کلاً ۱۸ بازیکن داشتیم و با این تعداد به بازی آمدیم که این مساله دست ما را بست. اما به هر حال ما فولاد هستیم و بازیکنانی که اینجا بازی می کنند باید بدانند در چه جایگاهی قرار دارند.

نکونام درباره اهداف فولاد در فصل پیش رو گفت: ما اینجا نیستیم که هر روز بهانه بیاوریم. هر روز باید پیشرفت کنیم و اگر قرار بود که پیشرفت نکنیم، نفرات جدیدی جذب نمی‌کردیم. آن ها باید به ما کمک کنند. هدف گذاری ما این است که هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم. نسبت به سال گذشته باید بهتر باشیم و پیشرفت کنیم. چیزی که برای ما مهم است این است که باید روحیه مبارزه طلبی داشته باشیم و مبارزه کنیم تا جایگاهی که هدف‌مان است را به دست آوریم. دیدگاه ما یک مسیر طولانی است و باید تمام تلاش‌مان را داشته باشیم و هر اتفاقی که افتاد به دست خدا می‌سپاریم و شکر می کنیم.

او درباره شرایط حال حاضر فوتبال ایران بیان کرد: اگر صحبتی انجام دهیم که تغییری در فوتبال ما به‌ وجود بیاید، صحبت می‌کنیم ولی وقتی اتفاقی نمیفتد بهتر است صحبت نکنیم.

سرمربی فولاد درباره صحنه پنالتی تیمش گفت: صحنه دور بود و نمی‌توانم درباره‌اش صحبت کنم. خطایی که منجر به گل دوم حریف شد، کاملاً اشتباه بود و همان توپ هم تبدیل به گل شد. بعد از اعتراضات تیم حریف سوت‌ها برگشت و در نهایت تیم ما کمی عقب نشینی کرد. در صحنه گل دوم ذوب آهن داور اشتباه کرد و اشتباهی که بخواهد چنین اعتراضاتی داشته باشد، اصلا درست نیست. یک سری اعتراضات و صحبت ها می‌شد که درست نبود. باید این مسائل را کنترل کنیم تا فوتبال را به خوبی جلو ببریم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.