هجمه آمریکایی ها به ستاد اجرایی فرمان امام نشان از موفقیت آن دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه زاهدان، آیت الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در دیدار با رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: احساس مسئولیت و حضور در عرصه‌های اجتماعی به عنوان ستاد اجرایی فرمان امام بسیار مهم و موجب زنده نگاه داشتن یاد امام راحل خواهد شد.

وی افزود: این اقدامات و حضور در عرصه‌های اجتماعی بیشتر از همه یک اقدام فرهنگی هست و کارهایی که شما با نام امام خمینی (ره) در مناطق محروم انجام می‌دهید موجب زنده شدن یاد و نام امام راحل می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: مدل کار جهادی و قرارگاهی که شما در حال انجام آن هستید بسیار خوب است و باید به صورت خاص تقویت شود و این مدل، کمک بسیاری در کل کشور و به طور خاص به استان خواهد کرد.

آیت‌الله محامی افزود: شناسایی گروه‌های جهادی بسیار مهم است و موجب مدیریت جهادی و قرارگاهی می‌شود و از طرف دیگر نیز ضمن گستردگی کار موجب امیدواری و تقویت گروه‌های جهادی هم خواهد شد.

وی ادامه داد: میزان کمک‌های ستاد اجرایی فرمان امام هم در گذشته و هم اکنون، بسیار ارزشمند بوده و جای قدردانی دارد و از خداوند برای شما در راستای ارائه خدمات بهتر توفیق روزافزون می‌طلبم.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: یکی از دلایل موفقیت ستاد اجرایی فرمان امام همین هجمه آمریکایی‌ها هست و با توجه به فرمایش حضرت امام خمینی رحمت الله علیه مبنی بر اینکه هر کجا دشمن از شما بدگویی کرد بدانید موفق بودید نشان می‌دهد شما موفق بودید.

همچنین در این دیدار علیرضا راشکی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) سیستان و بلوچستان گفت: در گذشته ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تنها در حوزه اموال و املاک به فعالیت می‌پرداخت اما در سنوات اخیر و حسب نظر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کشور، فعالیت‌ها فراتر از گذشته شده است.

وی افزود: با توجه به وقوع آسیب‌های ناشی از سیلاب در شمال و غرب کشور، پیشنهاد تشکیل قرارگاه‌های جهادی جهت کمک رسانی داده و اولین قرارگاه نیز از ۱۰ قرارگاه مد نظر در سطح کشور در استان سیستان و بلوچستان و سپس خوزستان و مازندران راه اندازی شد.

راشکی گفت: بیشتر کار ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، راهبری است و با گروه‌های جهادی همکار مشارکت می‌کند که تا کنون ۱۳۵ گروه جهادی را در سطح استان به عنوان گروه جهادی همکار شناسایی کرده و رسماً با آنان درحال فعالیت و همکاری می‌باشیم.

وی ادامه داد: در جریان سیل بلوچستان در مجموع کمک‌های استانی و کشوری، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان کمک رسانی در قالب توزیع ۱۰۰ تن مواد خوراکی و غیر خوراکی به سیل زدگان شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.