هزینه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی برای بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران

[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان از هزینه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی تأمین اجتماعی برای بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در سال ۹۸ خبر داد.

دکتر جهانی در دیدار با دبیر اجرایی خانه کارگر که شامگاه امشب ۱۰ اردیبهشت‌ماه صورت گرفت، اظهار کرد: اداره‌کل تأمین اجتماعی لرستان در سال گذشته برای ارائه تعهدات و خدمات کوتاه‌مدت و بلندمدت اعم از حقوق مستمری‌بگیران و پرداخت مقرری بیمه بیکاری و سایر خدمات کوتاه‌مدت ۱ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده است.

وی با اشاره به حجم گسترده خدمات سازمان، تصریح کرد: تأمین اجتماعی استان ماهانه قریب به ۱۵۰ میلیارد تومان تحت عنوان تعهدات بلندمدت، کوتاه‌مدت و بیمه بیکاری به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران استان پرداخت می‌کند.

جهانی با اشاره به نقش متقابل سازمان تأمین اجتماعی و حوزه تولید خاطرنشان کرد: بدون داشتن یک نظام تأمین اجتماعی کارآمد نمی‌توان شاهد یک نظام تولید موفق بود و متقابلاً نیز حیات سازمان تأمین اجتماعی و استمرار خدمات آن در گرو شکوفایی اقتصادی و رونق تولید است.

دکتر بهاروند مدیر درمان استان نیز به موفقیت‌های سازمان در سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: یکی از خدمات برجسته سازمان در سال گذشته پرداخت کلیه مطالبات مراکز طرف قرارداد سازمان و تسویه حساب با آنان بود.

موسیوند دبیر اجرایی خانه کارگر نیز اظهار کرد: لرستان یکی از استان‌هایی است که تعامل مناسب و سازنده‌ای بین جامعه کارگری آن با سازمان تأمین اجتماعی برای پیگیری مطالبات بیمه‌شدگان برقرار است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.