[ad_1]

یک cloche ساده ترین راه برای تمدید فصل رشد در گیاهان آلی در باغ. یکی از ساده ترین راه برای ایجاد یک cloche است که به تهیه چند بزرگ پلاستیکی حولا در غرفه بازار در یک فله-قیمت خرید. بله حولا! (شما هنوز هم می توانید آنها را پیدا کنید.)

که عدم ساخت سایت و یا زیبایی اغلب نقاط فراوان در باطل از luridly رنگی انعطاف پذیر پلاستیکی. می توان آنها را به حال رایگان برای پرسیدن.

آنها را برش را در نیم. چوب کوتاه بامبو نی ها – یا در حالت ایده آل میله های فلزی – در امتداد دو طرف از خود باغ تخت و ترک برخی از هشت اینچ بیرون زده. فشار به پایان می رسد از پرتال تخصصی اولی حولا بیش از این نی ها را به شکل یک نیم حلقه. سپس با پارچه مزین کردن روشن پلاستیکی بیش از hoops, قرعه کشی آنها را با هم در به پایان می رسد و افسار آنها را به زمین با فلز اساسی می باشد.

شما می توانید پلاستیکی شفاف آستین رایگان از تمیز کردن و خشک میکنند. کالاهای اساسی می توان از برش سیم چوب لباسی.

به انجام Cloche بسیار است و می توان به استفاده مجدد سال پس از سال است. و یا شما می توانید ترک آن را در محل به پناهگاه بیش از حد زمستان brassica یا ارائه یک بستر یا قاب سرد در زمستان.

اگر شما در کشور زندگی می کنند و هیچ حولا شما می توانید خم بید یا سالمند نهال به یک نیم دایره و پوشش آنها را با پلاستیک. نهال cloches دارای این مزیت است که آنها احتمالا ریشه و عملکرد شما یک برگ تونل – تابستان دن برای کودکان خردسال و یا اردک. یا یک گوشه عزلت برای خودتان.

پویا استفاده برای باغ نی

اگر شما در شهر زندگی می کنند شما ممکن است دسترسی به نهال یا پلاستیکی بنابراین شما باید به خود را cloche از بامبو نی ها. این اصلا خم به خوبی حتی خیس شده در آب جوش و یک داربست مستقیم نی تیز خطرناک به پایان می رسد. البته این می تواند صدر با روبترقی قوطی های آبجو یا نوشابه بطری برای جلوگیری از خرد پلاستیک. اما نتیجه زشت است. راه حل ؟ پویا فوری کارخانه محافظ يومان-سبک (ال).

به دست آوردن بزرگ پلاستیکی با شیر یا روغن پخت و پز بطری دو یا سه پاینت اندازه. برش سوراخ مرکزی در پایه هر یک فقط به اندازه کافی بزرگ برای یک عصا بامبو. برش شبیه سوراخ در سمت بطری نیمه راه و در حدود سه اینچ از هم جدا.

فشار دو نی ها در خاک برخی از سه فوت از هم جدا با راهنمایی های خود را عبور در بالا بسیار. قرار دادن نکات را به سوراخ در طرف بطری, به طوری که آنها صلیب داخل بطری هستند و بصورتی پایدار و محکم برگزار شد.

زمانی که هر بطری شده و امن در این راه قرار دادن یک عصا به پایگاه سوراخ از هر بطری پس از آن استوار در راس دو نی ها در داخل و بیرون زده از طریق جلو ریختن سوراخ. انجام این کار با هر یک از باقی مانده بطری بنابراین افقی نی ها با هم همپوشانی دارند و در داخل هر بطری و برگزار می شود با بطری.

مانند عشق بیشتر به راحتی انجام می شود از توصیف

با پارچه مزین کردن پلاستیک بیش از این ساختار در راه معمول است. مانند عشق ایده این است که بیشتر به راحتی انجام می شود از توصیف هزینه های کوچک و زیبایی خشنود است. شما پیدا کردن این cloche به طور شگفت انگیزی انعطاف پذیر به باد (از این رو ‘پویا’) ارائه شده درست نی ها عمیقا bedded در خاک است. آن را خم و فلپ اما به جایگاه اصلی خود بازگشت. پلاستیکی نیست اما اشک اسلاید بیش از صاف بطری سطوح. آن است که انبوه قوی بدون سیم یا رشته است.

من همچنین با استفاده از مفهوم از برگزاری نی ها با هم, با بطری های پلاستیکی را به یک لوبیا داربست. داشتن کافی نیست رشته یا سیم به دست من برش سوراخ در پایه کوچک بطری درج نکات نی ها به طوری که آنها عبور در داخل و آمده از طریق سوراخ در بطری ، بطری اعمال به اندازه کافی تنش برای حفظ و راهنمایی با هم حتی در گیل بود که به اندازه کافی قوی برای سرنگونی هفت پا چوبی باقلا trellises تقویت شده با فلز بستگی دارد.

در نهایت با دوام cloche…

را نشکن cloche است که طول می کشد تقریبا برای همیشه لطفا برای شما می تواند خم 16 فوت طول میله فلزی – نام میلگرد و در دسترس از ساختمان فروشگاه های عرضه – مورب در سراسر یک چهار پا را به دو پرتال تخصصی اولی برخی از پنج پا در راس و یک cloche منطقه حدود هشت پا بلند. کف راد باید وارد دو پا در خاک است. سیم آنها را با هم در آن نقطه است.

این یک دائم قاب محکم است که می تواند بسیاری از اهداف خدمت.

پوشش این قاب پلاستیکی در بهار به عنوان یک cloche یا polytunnel. یا criss-cross رشته قوی در اطراف قاب به شکل یک جعبه به صورت گسترده لوبیا. سیم افقی عصا به uprights در تابستان و یا با پارچه مزین کردن رشته از آنها را به حمایت از گوجه فرنگی و خیار و یا بالا رفتن از لوبیا.

اگر شما را چندین, چنین, ساختار, شما می تواند با استفاده از متعارف در تناوب زراعی در آنها است. که راه شما می خواهید برای جلوگیری از خطرات در حال رشد سبزیجات است هر سال در یک دائم قاب در همان طرح است.

این غول cloche باعث می شود چند منظوره بازی های فضایی موقت گاراژ یا یک عقب نشینی تابستان برای باغبان است. بهترین از همه, آن را رشد تقریبا هر چیزی. به عنوان شاعر براونینگ به درستی نوشت: “یک مرد تنبل باید فراتر از درک خود و یا آنچه داربست ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.