[ad_1]

وجود دارد یک دوره در تاریخ معاصر ما که با مرگ منتقل شد از خانه خارج و به بیمارستان ها و خانه های مراسم تشییع جنازه. مواد مخدر معجزه اختراع شد تا مردم به بیمارستان رفت به زندگی می کنند حتی زمانی که کسانی که مواد مخدر معجزه بود به درمان چه در نهایت ailed عامیانه. اما غیر واقعی امید به تعویق انداختن و جلوگیری از مرگ در دراز مدت شروع به بوجود می آیند. شما می خواستم برای رفتن به جایی که مردم می تواند انجام بسیاری برای شما حتی زمانی که مهربان ترین چیزی که ممکن است کمتر اقدامات فوق العاده. آن نبود (و هنوز هم گاهی اوقات نمی باشد) آسان برای پیدا کردن یک محل به کنار تخت در بیمارستان ها و خانه های سالمندان. بنابراین مردم اغلب تضعیف به مرگ نسبتا ضد عفونی کننده بدون تنظیمات آسایش خانواده خود را.

اما در حال حاضر آونگ است که به آرامی حرکت به عقب را شامل بالین vigils که آیا آنها در بیمارستانها و خانه های سالمندان, آسایشگاه امکانات و یا در امن آشنایی از خانه خود را. در حال حاضر مشکل ما این است که ما یک زن و شوهر نسل دور از دانستن اینکه چه چیزی را به ما نگه داشتن این شرکت در حال مرگ.

آن باور نکردنی است امتیاز باید با مردم به شب زنده داری را به عنوان آنها می میرند. این هم وحشتناک در زمان از آنجا که روند مرگ در کنترل است و شما وجود دارد تنها به عنوان شاهد و تسلی دهنده. هیچ چیز نمی تواند سریعتر از آنجا که آنها سخت به تماشا و ما مایل به پایان است. آنها نمی رفتن آهسته تر چون ما خیلی تمایلی به اجازه عزیزمان می میرند.

در اینجا چند چیز ساده که اگر شما می توانید تمرکز بر روی آنها شما را حفظ و راحتی شما عزیزان به عنوان او می گذرد از زندگی است.

  • حضور: این شیرین ترین هدیه است. به سادگی وجود دارد. این که آیا شما یک خانواده است که جمع آوری در اطراف تخت بی سر و صدا تبادل, داستان, خنده, آواز خواندن دعا و یا به تنهایی و شهادت وجود دارد. شما می توانید با خواندن کتاب های مورد علاقه و یا آواز خواندن یک مورد علاقه سرود و یا به آنها بگویید در مورد چقدر مهم آنها بوده ام در زندگی خود را. مردم گفته اند که آن را مفید به بحث در مورد مردم می دانند که در حال حاضر سمت چپ زندگی – حتی به آنها یک پیام برای کسی که در حال حاضر در طرف دیگر. آن را ممکن است به سهولت عبور خود را. اما به یاد داشته باشید بالین کسی که در حال مرگ است و هیچ جایی برای تنش های خانوادگی. آن را خارج و یا آن را کنار گذاشته واقعا کنار گذاشته می شود و در حال حاضر به عزیزان خود را به مرگ و به یک دیگر.
  • آسایش: مطمئن شوید که معشوق خود را راحت است. شما می دانید که نسبتا به سرعت اگر آنها آشفته. وجود دارد هیچ دلیلی برای آخرین ساعت از زندگی کسی به طور مشخص با درد یا ناراحتی است. خانقاه جنبش آمده است یک راه طولانی و کار برای اطمینان حاصل شود مردم صلح است. می توان آن را خسته کننده اگر شما در محیط خانه و به تعقیب مردم به اداره مواد مخدر و تغییر موقعیت و یا پیدا کردن بیشتر/کمتر پتو. اما این یکی از شیرین ترین هدیه شما به من بدهید. در حال مرگ است کار بسیار سخت است. شما می توانید در این راه کمک.
  • صدا: صدا است که ظاهرا آخرین حس ما از دست بدهند. بنابراین قرار دادن برخی از موسیقی ، آواز خواندن. داستان. او بگویید که چقدر شما آنها را دوست دارم. به آنها بگویید در مورد نوه های خود را. نگه داشتن آن آرام: شما نمی خواهید به افسار آنها را در این جهان اما شما نمی خواهید به آنها اطمینان خاطر بدهید که زندگی همچنان ادامه دارد.
  • دست باز: این ممکن است سخت ترین ماموریت. شما می خواهید به اجازه دهید مردم می دانند که در آن همه حق را برای آنها را به شما را ترک. و شما باید اجازه دهید آن بود. آن زمان کسی که آماده است به مرگ آنها انجام می شود. درخواست آنها را به ماندن طولانی تر و خودخواه است. یکی از بزرگترین هدیه عشق است به عشق آنها را به جهان بعدی.

مردم شگفت زده شدند هنگامی که من در مورد نوشت: من مرگ است که من توصیف آن به عنوان نیروی کار. اما از آن بود که. مرگ است که اغلب سخت است. بدن ما ساخته شده است به زندگی طولانی و غریزه ما برای زندگی است. بسیاری از مردم کار را به مرگ. خود مرگ است و رهایی و آزادی. این تولد یک نوع, هر آنچه که شما باور دارید در مورد زندگی پس از مرگ. و برای تمام شک من باید بگویم من هرگز با مرگ کسی که نمی استراحت به مرگ با صلح آمیز نگاه در چهره خود را. این در واقع بسیار آرام است که شما نمی دانم مگر اینکه شما بماند.

این همه گفت: برخی از افراد نمی میرند با عزیزان خود را در اتاق. آنها صبر کنید تا زمانی که ما لغزش برای نیش زدن به غذا خوردن یک نفس از هوای تازه و یا یک سفر به مستراح. بسیاری از مردم این را به عنوان شکست خود را در بخشی اما اغلب فقط یک نشانه ای از عمق روابط بین شما. گاهی اوقات عشق tethers قلب پس از بدن است که واقعا قادر به حفظ زندگی است. باز به این روند است. انجام آنچه شما می توانید که همه شما می توانید از خودتان بپرسید. به هیچ وجه آن آشکار خود را شب زنده داری است که یک هدیه فوق العاده برای شما و معشوق خود را از طریق در حال مرگ خود و مرگ خود را. عشق خود را برای آنها و آنها شما را حفظ خواهد کرد شما در حال حاضر و زمانی که آنها از بین رفته اند از این عرصه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.