هیچ فروشگاه زنجیره‌ای نباید قفسه‌اش از روغن خالی باشد

[ad_1]

ایسنا/کرمان معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: از دو هفته آینده، روغن جامد به وفور در بازار تزریق و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

“سینا خسروی” در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت روغن در استان کرمان گفت: با توجه به تفاهمی که شرکت بازرگانی دولتی ایران با فروشگاه‌های زنجیره‌ای داشته، دولت تامین روغن این فروشگاه‌ها را متعهد شده و از این رو هیچ فروشگاه زنجیره‌ای با هیچ توجیهی، قفسه‌هایش نباید از روغن خالی باشد.

وی با اشاره به جلسه امروز ۹ آبان‌ماه به صورت ویدئو کنفرانسی بین سازمان‌های صمت سراسر کشور، ادارات کل غله و خدمات بازرگانی استان‌ها و معاونین وزارت صمت و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اظهار کرد: در این جلسه تاکید شد که فروشگاه‌های زنجیره‌ای متعهد به توزیع مرتب روغن مایع هستند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان ادامه داد: با پیگیری انجام شده، در شهرستان‌هایی که فروشگاه‌های زنجیره‌ای شعب کمتری دارد، توزیع از طریق صنوف منتحب انجام خواهد شد.

وی افزود: برای مصرف‌کنندگان روغن جامد هم این نوید داده شد که از دو هفته آینده، روغن جامد به وفور در بازار تزریق و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

خسروی اعلام کرد: بنا به درخواست رییس سازمان صمت استان کرمان مقرر شد ۲۰۰۰ تن روغن خان در اختیار کارخانه روغن گلناز کرمان قرار گیرد تا این کارخانه بتواند روغن بیشتری را در استان تولید و روانه بازار کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.