واژگونی اتوبوس در محور قم - کاشان

[ad_1]

ایسنا/قم رئیس اورژانس بیمارستانی قم از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور قم-کاشان خبر داد و گفت: تا این لحظه ۳ نفر در صحنه فوت و ۱۲ نفر مصدوم شده‌اند.

محمد شهیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور قم-کاشان اظهار داشت: در ساعت 12:40 امروز سه‌شنبه از مرکز اورژانس پیش بیمارستانی کاشان و پلیس‌راه با اورژانس 115 قم تماس حاصل شد و اعلام شد یک اتوبوس مسافربری در کیلومتر 42 اتوبان قم – کاشان (در محدوده شهرستان کاشان ) واژگون شده و نیاز به کمک اورژانس قم است.

وی با بیان اینکه بلافاصله نزدیک‌ترین پایگاه اورژانس قم به محل اعزام شد ابراز کرد: با توجه به‌شدت حادثه اتوبوس آمبولانس قم نیز راهی محل شده و تیم مدیریت صحنه با حضور معاون فنی مرکز همزمان در صحنه حاضر شد.

رئیس اورژانس قم خاطرنشان کرد: متأسفانه در این سانحه و تا لحظه اعلام این خبر 3 نفر  در صحنه فوت شده‌اند که احتمال افزایش تا 5 نفر نیز وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه مصدومان این حادثه 12 نفر هستند که حال عمومی سه نفر آن‌ها وخیم گزارش‌شده است، یادآور شد: مصدومان توسط دو آمبولانس و  اتوبوس آمبولانس قم به مراکز درمانی قم در حال انتقال هستند

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.