واژگونی خودروی کوهنوردان در محور ییلاقات ماسال

[ad_1]

ایسنا/گیلان سرپرست هلال احمر گیلان از واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان با ۱۳ سرنشین در محور ییلاقات ماسال خبر داد و گفت: در این حادثه هفت نفر مصدوم شدند و تلفات جانی نداشتیم.

سیاوش غلامی در جمع خبرنگاران، از واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان با ۱۳ سرنشین در محوز ییلاقات ماسال خبر داد و اظهار کرد: عصر روز گذشته از سوی اورژانس، گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان با ۱۲ کوهنورد اهل استان های تهران و اصفهان به مرکز کنترل عملیات هلال احمر استان اعلام شد.

وی با اشاره به اعزام تیم های امداد و نجات به محل وقوع حادثه، افزود: بلافاصله پس از اعلام حادثه مذکور، نجاتگران سه پایگاه کلیدبر و پونل و ماسال به منطقه اعزام شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان، با بیان اینکه خوشبختانه در حادثه مذکور تلفات جانی نداشتیم، ادامه داد: این حادثه هفت نفر مصدوم داشته است که چهار نفر از آنها توسط عوامل امدادی هلال احمر و سه نفر نیز توسط عوامل اورژانس به بیمارستان رسالت شهرستان ماسال منتقل شدند.

غلامی، با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد، افزود: تلفن ۱۱۲(ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم می باشد.

وی از کوهنوردان خواست حتما هنگام سفر به کوهستان و صعود در ارتفاعات به تجهیزات کوهنوردی مناسب مجهز باشند و عنوان کرد: هر ساله به جهت عدم آشنایی مسافران به کوهنوردی و سفر به ارتفاعات شاهد حوادث عدیده همچون گم شدن، سقوط از ارتفاع و اختلالات جسمی ناشی از ارتفاع هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.