پایان دور رفت لیگ کشتی فرنگی در گروه «ب» با معرفی تیم‌های برتر

[ad_1]

رقابت‌های دور رفت گروه «ب» لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور، جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در جریان دور رفت لیگ کشتی فرنگی در گروه ب، ۱۰ دیدار برگزار شد و تیم‌های برتر معرفی شدند.

رده‌بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسیج قم ۵- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران با نتیجه ۹ احتشام گستر خوزستان ۱

دانشگاه آزاد اسلامی ۷ –  تیم صبا نور کردستان ۳

صبانور کردستان ۱۰- احتشام گستر کارون صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۶- شهدای مقاومت بسیج قم ۴

بازار بزرگ ایران ۷  – دانشگاه آزاد اسلامی ۳

صبا نور کردستان  ۸ – شهدای مقاومت بسیج قم ۲

دانشگاه آزاد اسلامی ۹- احتشام گستر کارون ۱

بازار بزرگ ایران ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱

بازار بزرگ ایران ۹ – صبانور کردستان ۱

شهدای مقاومت بسیج قم ۶- احتشام گستر کارون ۴

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران ۹ – احتشام گستر خوزستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۹ – احمد ناصرپور صفر

۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۸ – عباس چنانی صفر

۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- امین قائدی صفر

۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۹، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم ۲

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۹- سیاوش منصور ینگجه صفر

۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۹- امیرحسین حسینی صفر

۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۸- نیما پاپی صفر

۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۳

۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۷ – علیرضا اکبری سامانی ۱

۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۲- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

دانشگاه آزاد اسلامی ۷  –  صبانور کردستان  ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۷- محمد حسینوند ۵

۶۰ کیلوگرم: امید آرامی ۵- محمد نوربخش، برنده ۱۰

۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر

۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۴- سعید ارجمند، برنده ۸

۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده ۲

۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۴- مجید خلیلی ۱

۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۳- حمیدرضا بادکان ۳

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۳ – یوسف قادریان ۳

۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۹- سامان عزیزی صفر

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۶- شهاب قوره جیلی ۲

صبانور کردستان ۱۰ – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۸- احمدرضا ناصرپور ۲

۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۸- عارف محمدی صفر

۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹، ضربه فنی- امی علیایی صفر

۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- محمد سلطانی ۳

۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۸- رضا ساکی ۳

۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۸- مسعود کاووسی صفر

۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۸- نیما پاپی صفر

۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۳- سعید کریمی زاده ۳

۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- علیرضا اکبری سامانی ۱

۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

دانشگاه آزاد اسلامی  ۶– شهدای مقاومت بسیج قم ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۹- محمدمهدی جواهری صفر

۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۳ – محمد جانقلی، ۹

۶۳ کیلوگرم: حسین عباسی، برنده ۱۰- فرید سیرتی ۲

۶۷ کیلوگرم: بهرام معروف خانی ۲- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴

۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده ۵

۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۱۰، ضربه فنی – محمدحسین جلالی ۲

۸۲ کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده ۹- امیر رضایی صفر

۸۷ کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده ۱- علی زینتی رفاه صفر

۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۷- محمدصادق عبدالهی ۴

۱۳۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- امیرمحمد بیات، برنده ۲

بازار بزرگ ایران ۷  – دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری ۳ – سجاد عباس پور، برنده ۶

۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۱۱- امید آرامی صفر

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- رضا مردی ۲

۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی ۷- دانیال سهرابی، برنده ۹

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۶- سجاد ایمن طلب صفر

۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۲- عارف حبیب الهی صفر

۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- حسین فروزنده صفر

۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- ناصر علیزاده، برنده ۳

۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده ۴، ضربه فنی- حسن فروزنده صفر

۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده – امیرحسین حسینی صفر (مصدوم شد)

صبانور کردستان ۸ – شهدای مقاومت بسیج قم ۲ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۱۳- محمدمهدی جواهری ۴

۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۹- حسین جاویدی، ۳

۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹- محسن مدهنی ۸

۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- ابوالفضل زینتی رفاه ۱

۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی، ۱۰  (مصدوم شد) – امید زالی، برنده ۷

۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، صفر – هدایت کبیری، برنده ۹

۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر

۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۸- امیر رضایی صفر

۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- محمدصادق عبدالهی ۱

۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۹- امیرمحمد بیات صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – احتشام گستر کارون ۱ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۱۰- احمدرضا ناصرپور صفر

۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۱- عباس چنانی، برنده ۵

۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۹- امین قائدی ۴

۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده ۳- محمد سلطانی ۱

۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، برنده ۱۱- رضا ساکی ۳

۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۸- امیرحسین حسینی صفر

۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده برنده ۹- نیما پاپی صفر

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۹- آرشام بهرام زاده ۱

۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۱۰- علیرضا اکبری سامانی ۱

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

بازار بزرگ ایران ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۱۰- مهیار چراغی صفر

۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۸- محمد جانقلی صفر

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۸- فرید سیرتی صفر

۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۸- مهدی امیری نیا صفر

۷۲ کیلوگرم: حسین اسدی ۲- امیر عبدی، برنده ۶

۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- محمدامین خلیلی صفر

۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- داود جوادیان صفر

۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیررضا رضایی صفر

۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده برنده، ۶- محمدصادق عبدالهی ۵

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۹- شاهرخ میکائیلی صفر

بازار بزرگ ایران ۹ – صبانور کردستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۴- علی نوربخش ۱

۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۸- محمد نوربخش صفر

۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- شاهین فلاحی، صفر

۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۷- سعید ارجمند ۵

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی ۱- علی ارسلان، برنده ۱۲

۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۴- مجید خلیلی ۱

۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۱۱، ضربه فنی – حمیدرضا بادکان ۱

۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۶- سامان عزیزی ۲

۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده  – علی اکبر حیدری (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، صفر برنده – بهنام شجعی ۳ (مصدوم شد)

شهدای مقاومت بسیج قم ۶- احتشام گستر کارون ۴ (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمدمهدی جواهری ۹- احمدرضا ناصرپور، برنده ۱۰

۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده ۳- عارف محمدی ۱

۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی، برنده ۱۳- امید علیایی ۴

۶۷ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۸- مصطفی بهزادی مقدم

۷۲ کیلوگرم: امیر عبدی، برنده ۷- سیاوش منصور ینگنجه ۱

۷۷ کیلوگرم: امید زالی صفر- مسعود کاووسی، برنده ۸

۸۲ کیلوگرم: هدایت کبیری، برنده ۹- نیما پاپی ۱

۸۷ کیلوگرم: علی زینتی رفاه ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۴

۹۷ کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی ۲- علیرضا اکبری سامانی، برنده ۳

۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده ۲، ضربه فنی- امیرشایان طهماسبی صفر

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *