پتروشیمی بندر امام به لیگ برتر تنیس روی میز باز می گردد

[ad_1]

رییس فدراسیون تنیس روی میز از رایزنی با نمایندگان باشگاه پتروشیمی بندر امام در مورد بازگشت این تیم به لیگ برتر تنیس روی میز خبر داد.

به گزارش ایسنا ، مهرداد علیقارداشی در مورد  آغاز لیگ برتر تنیس روی میز گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی سازمان لیگ و هماهنگی با تیم های شرکت کننده  با احتساب شرایط مالی باشگاه‌ها، بازی ها در سه دوره پیش بینی شده است که دیگر به مشکلات بازی های پلی آف سال قبل دچار نشویم. دوره ی اول رقابت های لیگ در اوایل آذرماه برگزار خواهد شد و امیدواریم که شرایط این بیماری کرونا تا آن تاریخ بهبود یابد تا بتوانیم به راحتی مسابقات را از سر بگیریم.

علیقارداشی در خصوص شیوه نامه هایی که منحصرا ورزشکاران تنیس روی میز باید رعایت کند گفت: شیوه نامه هایی که فدراسیون پزشکی و ورزشی ابلاغ کرده اند بطور جامع و کامل رعایت خواهد شد و همکاران ما در فدراسیون با الگو  برداری از لیگ های اروپایی مانند آلمان و فرانسه که راه اندازی شده اند  یک سری تغییرات را در نحوه ی در اختیار قراردادن توپ مسابقات هنگام بازی ، تعیین زمین مسابقه و تعیین اتاق های انفرادی برای بازیکنان تنیس روی میز در اولویت قرار خواهند داد.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در مورد  تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ های آقایان و بانوان مطرح کرد: در بخش آقایان هشت تیم اعلام آمادگی کرده اند و در بخش بانوان نیز تعداد پنج تیم اعلام آمادگی کرده اند که در لیگ برتر تنیس روی میز حضور پیدا کنند، البته این امیدواری وجود دارد که تعداد تیم های شرکت کننده بانوان به هشت تیم افزایش پیدا کند.

علیقارداشی که با رادیو ایران گفت‌وگو می کرد در خصوص حضور نداشتن  تیم پتروشیمی بندر امام قهرمان فصل گذشته لیگ برتر گفت: طبق آخرین صحبت هایی که با طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال داشتم رایزنی ها و ارتباطاتی گرفته شده است و حتی نماینده شهرستان ماهشهر در مجلس  هم به این موضوع ورود کرده اند و قرار بر این است تلاش های لازم انجام گیرد که از حضور تیم پر سابقه پتروشیمی بندر امام در رقایت های امسال نیز بهره ببریم.

او ادامه داد: با توجه به اینکه بازیکنان طراز اول تنیس روی میز کشورمان جذب تیم های دیگر شدند اما شنیده ها حاکی بر این است که باشگاه پتروشیمی بندر امام با نیما عالمیان لژیونر تنیس روی میز کشورمان که در لیگ فرانسه توپ میزند مذاکراتی داشته است که این بازیکن  به این تیم بپیوندد.

و البته  این نکته را هم یادآور می‌شوم که نوشاد عالمیان پیش از پیوستن به تیم فراسنج صحبت هایی را با پتروشیمی بندر امام داشته است اما به دلیل مسائل شغلی که برای نوشاد پیش آمد این بازیکن با فراسنج تهران به توافق نهایی رسید.

علیقارداشی درباره ی بازگشت برادران عالمیان برای حضور در لیگ ایران گفت: با توجه به شرایط لیگ فرانسه و نوع قراردادی که در فرانسه با بازیکنان می بندد این امکان وجود دارد که بازیکنان سایر کشورها علاوه در لیگ فرانسه می توانند در لیگ کشور خودشان نیز فعالیت کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.