[ad_1]

هنگامی که کودکان خود را جوان هستند شما نگران نباشید که آنها're رومینگ خانه در وسط شب یا که آنها'll زود از در حالی که شما're هنوز خواب. هنگامی که شما را ترک آنها را در مدرسه برای اولین بار, احاطه شده توسط بزرگسالان و کودکان شما don't know it's یک روانی, گام برای هر دو شما.

زودتر از شما فکر می کنم آنها're نوجوانان است. دوران جوانی تمایل به بیشتر از یک coaster غلتکی; نوع است که طول می کشد نفس خود را دور با آن هرگز پایان دادن به تاب و چرخش. یو پی اس و فراز زندگی می تواند بسیار شیب دار و منحنی شما بد گویی کردن. احساسات اجرای بالا و ریسک بالاتر است.

کنترل خود را بر نوجوانان,'s رفتار پایانی و یا شخصیت او در حال تغییر است. آنها بیشتر خصوصی بیشتر تحریک پذیر بیشتر به چالش کشیدن از قدرت به طور کلی – و شما در خاص است. نوجوان وفاداری aren't به عنوان روشن به عنوان یک بار بود یا نه. اگر آنها مجبور به انتخاب بین ناامید کننده شما و ناامید کننده a friend, you'll احتمالا از دست دادن که سکه بازی شیر یا خط.

آن's یک چیز به تصور آنچه شما'll be گرفتن به عنوان بچه های خود را تبدیل به نوجوانان تجربه واقعیت آن است که چیز دیگری در دسترس نباشد. به همین دلیل است که دوران نوجوانی بسیار دشوار است ؟

زمانی که نوجوانان تمسخر خانواده و روابط آنها اساسا تلاش برای ایجاد هویت خود را. آنها رد شما در جستجوی خود را. روانی آنها're تلاش برای کشتن شما – اما نه به این دلیل که آنها می خواهم به شما مرده است. آن's کاملا معکوس.

به عنوان آنها در تلاش برای تحکیم هسته ای خود را خودشان it's مهم برای نوجوانان به می دانم که شما're قوی به اندازه کافی برای زنده ماندن خود را به خصومت و خشم. زمانی که آنها می تواند جدا از شما و پیدا کردن خود, نوجوانان احساس بهتر آماده برای گام بعدی خود را نسبت به بزرگسالی است. با این وجود برای شما, it's a messy, روند دردناک کشته شود و زنده به در مورد آن بگویید.

اگر بچه ها به پایین از مبارزه خود را برای استقلال می تواند آنها را ترک ترس از گرفتن که جهش رو به جلو است. بنابراین در مواجهه با آشفتگی و در وجود آنها چه می گویند, خود, نوجوانان در ادامه به نیاز شما. نوجوانان تقاضای آزادی; اما آنها همچنین نیاز به ساختار و حذف محدودیت.

پیدا کردن دیدگاه جدید

• Don't over-واکنش نشان می دهند و یا مقابله به مثل است.
• حفظ مرزهای واضح و روشن.
• روشن در مورد ارزش های خود را.

به عنوان لحظات روزمره زندگی جلو مارس ارائه تنها مقدار مناسبی از ساختار و نظم و درک ممکن است به نظر می رسد مانند هدف قرار دادن یک هدف متحرک است. تبدیل شدن به کنترل وسوسه بزرگ. با استفاده از تلفن همراه به عنوان یک افسار شما تماس بگیرید و بیش از بیش تلاش برای آرام خود را نگرانی. که در آن شما هستند ؟ چه کار می کنی ؟ هنگامی که شما را به خانه خواهد بود ؟

یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که نمی افتاد. “خودت” چیزی است که همه بچه ها آرزو می کنم پدر و مادر خود را می تواند انجام دهد. برخی از پدر و مادر بدتر بودن بیش از حد سرما. گلدان سیگار کشیدن یا نوشیدن با کودکان و نوجوانان است که't یک ایده خوب است.

مرزهای مهم هستند زیرا آنها کمک به کودکان خود را امن احساس. نه خیلی سفت و نه خیلی شل مناسب است. به دنبال تعادل بین این دو افراط است.

مرزهای همچنین شامل به رسمیت شناختن هر یک از اعضای خانواده's فردیت. این بدان معنی است که شما خود را نگه دارید عاطفی و سلامت روانی در خصوص بالا است. در چهره خود دستکاری احساسات خود و بهره گیری از وابستگی خود را در هر راه همه نمونه هایی از مرز مشکل است.

ارزش های شخصی نیز کمک به بچه های خود را به احساس امنیت است. آن's طبیعی می خواهید نوجوانان خود را برای نشان دادن اصول you've اختصاص داده شده به آموزش آنها. اما در آن طول می کشد زمان برای شخصیت خود را به تحکیم. که آنها به عنوان نوجوانان است و نه لزوما که آنها'll تبدیل شود. انتظار برای خودشان درست خود به ظهور دشوار است اما چکش در آنها می't 'به طور کلی این روند هر چه سریعتر ،

بهترین شرط بندی شما برای تاثیر بر کودکان خود را's زندگی است که نقش یک مدل خوب. اگر بچه های خود را ببینید شما دروغ آن خواهد شد سخت تر برای آنها را به درک چرا آنها باید حقیقت را بگویید. اگر شما بی احترامی, از آن خواهد شد سخت تر برای آنها را به یاد بگیرند که احترام. اما اگر شما نشان می دهد درک محبت و اعتماد و اطمینان آنها خواهد شد در نهایت متوجه اهمیت این ویژگی و از آن خواهد شد با تشکر از شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.