پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۳۶ واحد آسیب دیده از کرونا

[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۳۶ واحد آسیب دیده از کرونا خبر داد.

حسین نازاریان امروز شنبه سوم خردادماه در سیزدهمین کنگره تجلیل از ایثارگران که به صورت مجازی و همزمان با سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: باید بتوانیم در راه رسیدن به اهداف نظام به ویژه شهدا گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۲۳۶ نفر از رزمندگان لرستانی در عملیات آزادسازی خرمشهر شهید، جانباز و اسیر شدند، عنوان کرد: از این تعداد ۱۶۶ نفر شهید، ۶۴ نفر جانباز و ۶ نفر اسیر شدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به شهادت تعدادی از کادر درمان کشور در شرایط کنونی کشور، گفت: از همه که در عرصه حوزه سلامت ایثارگرانه کار می‌کنند تشکر می‌کنم.

نازاریان در رابطه با اقدامات انجام شده در دوران ظهور و بروز کرونا ویروس در این بنیاد، اظهار کرد: در این رابطه دستورالعمل‌های بهداشتی کاملا رعایت شده و در حد توان در خدمت ایثارگران بودیم، همچنین گندزدایی مکان‌ها و ساختمان‌های بنیاد یک روز در میان انجام می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان ادامه داد: همچنین ۵۴۰ لیتر الکل، ۲۳ هزار و ۶۱۳ عدد ماسک، ۲۶ هزار و ۳۵۴ جفت دستکش لاتکس و ۲۰۴۵ لیتر مایع ضدعفونی بین ایثارگران توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه ایثارگران را به صورت هفتگی و روزانه چک کردیم، عنوان کرد: تعدادی از ایثارگران به کرونا ویروس مبتلا شدند و برخی به رحمت ایزدی پیوستند.

نازاریان افزود: ایثارگران به صورت جهادی با بنیاد همکاری کردند و بسته‌های بهداشتی و درمانی توزیع شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به نصب بنر تشکر و قدردانی از پرسنل درمانی در سطح بیمارستان‌هاٍ افزود: خود بنیاد حدود ۳۴۰ میلیون تومان به صورت کارت خرید از فروشگاه رفاه به ۳۸۰ نفر از ایثارگران که منبع درآمد نداشته اهدا کرده و همچنین، ۱۶۰ میلیون تومان به حساب ۵۳۴ نفر واریز شده است.

وی ادامه داد: در رابطه با مشاغل یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۳۶ واحد آسیب دیده از کرونا هر واحد ۵۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.