پیام پیروزی انقلاب در ۱۳ آبان در قالب‌های گوناگون نشان داده شود

[ad_1]

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: پیام پیروزی انقلاب در ۱۳ آبان در قالب‌های گوناگون نشان داده شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و هفته وحدت که امروز ۳۰ مهرماه در دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان برگزار شد با بیان اینکه امسال ولادت پیامبر (ص) با روز جهانی استکبار ستیزی مقارن شده است، اظهار کرد: بعثت انبیاء الهی برای براندازی استکبار بوده و امسال نیز این دو موضوع در مقطعی که دشمنی استکبار با نظام برآمده از مفاهیم و آموزه‌های پیامبر که از هر جهت به نقطه اوج خود رسیده، قرین شده است. 

وی تصریح کرد: پیامبر (ص) در مقطعی رسالت خود را آغاز کردند که ظلم و ستم همه جامعه بشریت را فرا گرفته بود به‌گونه‌ای که مردم احساس می‌کردند دیگر فریادرسی نیست و چاره‌ای جز پذیرش و تحمل ظلم را ندارند که با چنین موقعیتی پیامبر (ص) روبرو بودند. 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: در میان خود خواهی، تکبر، حقارت و رذیله‌های اخلاقی پیامبر(ص) با ولادتش، بعثتش صخره سنگین و سخت جهالت را شکافتند و فضیلت‌ها را جایگزین رذیلت‌ها کردند. 

شاهرخی بیان کرد: نظام سلطه ۲۵۰ سال تمام امکانات را جهت دین‌زدایی و اسلام زدایی به کار گرفته ولی لطف الهی، اعتقادات مردم و هوشمندی امام راحل (ره) در ۲۲ بهمن سال ۵۷ تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان نقش برآب شد. 

وی با اشاره به فرار رسیدن ۱۳ آبان ماه، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال در ۱۳ آبان ماه باید بتوانیم پیام پیروزی انقلاب را در قالب‌های گوناگون همچون فرهنگ، هنر، شعر خوانی، دلنوشته، تلاوت قرآن، اهدا بسته‌های معیشتی نشان دهیم. 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: علاوه بر صدا و سیما و نشریات در حال حاضر شعر، نمایشگاه، دلنوشته و … نیز رسانه‌های تاثیر گذاری‌اند که در همین راستا باید از این رسانه‌های تاثیر گذار در جهت رساندن پیام وحدت، تعمیق بخشیدن و آگاهی نسل جوان به برنامه‌های نظام سلطه به کار گیریم. 

شاهرخی خاطرنشان کرد: امیدواریم به مناسبت ۱۳ آبان و هفته وحدت فضاسازی شهری با دقت و به موقع بیشتری انجام شود و همچون محرم فضای شهر با تاخیر آماده نشود که سبب گلایه بسیاری از مردم شده بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.