به آرامی ، این سرویس برای پشتیبانی از DOS و درنهایت ویندوز گسترش یافت. محصول گپ با نام People Connection چت روم فارسی روم فارسیهای متنوعی را برای افراد علاقمند به مباحثی از قبیل تبارشناسی و بازی های استراتژیک در اختیار داشت. شوبر یادداشتی را به نام “اخبار شبکه” می زند ، نوعی خبرنامه جامعه مجازی که به مردم اطلاع می دهد وقتی چت روم فارسی روم فارسیهای گپ خاصی میهمان ویژه داشتند یا در مورد موضوعات خاص بحث می کردند.
شوبر در سال 1992 از زمان آزمایش سرویس بتا به کارمند تمام وقت منتقل شد ، وقتی این سرویس – که اکنون رسماً آن را آنلاین آمریکایی نامیده می شود – به بازار آمد. این شرکت برای شروع عصر اینترنت کاملاً مستقر بود. ویندوز 3.1 منتشر شد ، و رایانه های شخصی را هم مقرون به صرفه تر و هم استفاده از آن راحت تر کرد. و با وجود خاطرات ما از مودم های آهسته شماره گیری دهه 90 ، اتصال به شبکه جهانی وب سریعتر از همیشه در آن زمان بود.
شوبر می گوید: “در دهه 80 اگر مودم 2400 بادی داشتید چیزهای خیلی خوبی بود.” وی ادامه داد: “2400 باود دردناک است. مردم در مورد کند بودن تلفنهای همراهشان صحبت می کنند ، ممکن است یک تلفن همراه آهسته 256k یا 512k باشد ، بنابراین اگر فکر می کنید چیزی 100 برابر کندتر از آن باشد ، مسخره است. بنابراین شما شروع به رسیدن به باودهای 9600 و 14400 کردید. مودم هایی که سرعت را کمی راحت تر کردند. ”
Time.com: گورستان گوگل ، با مورخ مایکروسافت ملاقات کنید
مشارکت در چت روم فارسی روم فارسی های گپ زدن به گلوله برفی شروع شد. هرچه تعداد بیشتری از مردم از آنها استفاده می کردند ، انواع چت روم فارسی روم فارسی های گفتگو افزایش یافت و افراد بیشتری را به خود جلب کرد. سپس ، در سال 1996 ، آمریكا آنلاين با معرفی نرخ تخت ماهانه به جای شارژ ساعت ، سیلاب ها را باز كرد. با قیمت 19.95 دلار در ماه ، کاربران می توانند تا زمانی که می خواستند در چت روم فارسی روم فارسی های گپ بمانند.
اواخر دهه 90 ، به گفته شوبر ، زمانی بود که چت روم فارسی روم فارسی های گفتگو به اوج خود رسید. آمریکا در این مدت چقدر قدرتمند بود؟ Reggie Fairchild ، مدیر محصول AOL 4.0 ، این داستان کوچک را در Quora به اشتراک گذاشت :
“هنگامی که ما AOL 4.0 را در سال 1998 راه اندازی کردیم ، AOL برای چندین هفته از کل تولیدات CD در سراسر جهان استفاده کرد. به این فکر کنید. در این هفته ها یک CD موسیقی یا CD مایکروسافت تولید نشده است.”
کار کرد مردم در دروها ثبت نام کردند.
پایگاه مشترک AOL در سال 1999 به 17 میلیون نفر افزایش یافت . این عصری است که بسیاری از مردم ، من خودم نیز آن را با قوت ترین زندگی به یاد می آوریم. در حالی که یک بچه چاق وارد دبیرستان می شد ، چت روم فارسی روم فارسیهای چت روم فارسی پناهگاهی از بی حوصلگی تعامل واقعی انسان بودند. من می توانم از آنها برای بحث در مورد گروههای پانک مانند Operation Ivy با سایر نوجوانان ، بازی کردن در چت روم فارسی روم فارسی چت روم فارسی معادل Dungeons & Dragons استفاده کنم و با آنچه که بسیار امیدوار بودم دخترهای واقعی باشد صحبت کنم.
با این حال ، در حدود 2000 سال ، من خودم را بیشتر از آنچه که در چت روم فارسی روم فارسیهای گپ AOL انجام می دهم به مسنجر فوری AOL (AIM) جلب کردم. AIM در سال 1997 راه اندازی شد ، هنگامی که در سال 1998 برای غیر مشترکان در دسترس قرار گرفت ، AIM گسترده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.