[ad_1]

همانطور که شما ممکن است در حال حاضر می دانیم Britax Isofix صندلی ماشین در حال امن و مطمئن اگر به درستی نصب شده و این بسیار آسان تر برای کار با این سیستم Isofix. اگر چه این صندلی ها دقت آزمایش توسط Britax خود آنها قرار داده و از طریق همان اندازه چالش برانگیز آزمون توسط دیگر مستقل سازمان به منظور بررسی ادعاهای ساخته شده توسط این شرکت است.

هنگامی که به دنبال در Britax Duo Plus آن را دریافت ‘خوب’ امتیاز در ADAC Motorwelt مجله در سال 2007 اروپا NCAP تست توصیه می شود/خوب جایزه در سال 2007 و Stiftung Warentest همچنین دارای صندلی ‘خوب’ در سال 2007. معتبر ترین جایزه در بریتانیا آمده از آن مجله که اعطا Britax دو به علاوه یک “بهترین خرید” در ژوئن 2009.

برای اطلاعات ADAC است که اروپا بزرگترین کامپیوتر باشگاه شده است و وجود بیش از 100 سال است. ADAC را انتشار Motorwelt مجله, بزرگترین گردش در آلمان و برخی از تست های آن انجام شده شامل محصولات مرتبط با کامپیوتر مانند صندلی ماشین کودک.

یورو NCAP منتشر ایمنی گزارش برای خودروهای جدید از جمله تست تصادف عملکرد برای وسایل نقلیه از جمله جبهه طرف و قطب اثرات و اثرات پیاده. از علاقه در یورو NCAP گزارش است که Britax ترجیح صندلی ماشین در بیش ¾ خودرو آزمایشات انجام شده توسط آنها.

Stiftung Warentest است که یک مصرف کننده ایمنی گروه با بیش از 40 سال تجربه در تست محصولات است. یافته های منتشر شده در دو مجله و اغلب در تلویزیون. به عنوان با بسیاری از این گروه یافته های خود را منتشر تاثیر مصرف کننده رفتار و هر رأی یک محصول دریافت و با افتخار نمایش داده شده در کنار هر گونه تبلیغات.

این که مجله برای خود صحبت می کند و در انگلستان و آن را برای اولین بار انتشار در اکتبر سال 1957. که قبلا در انجمن مصرف کنندگان که با مسئولیت محدود در حال حاضر اجرا می شود این محصول-تست و مبارزه خیریه. آن را به یک شهرت قوی برای حمایت از مصرف کننده و همچنین درگیر بودن در کمپین حمایت از طرف اعضای آن است.

در خلاصه این خاص Britax Isofix صندلی ماشین ارائه دو حالت نصب Isofix یا 3 نقطه روش. منحصر به فرد محوری لینک سیستم کمک می کند تا جلوگیری از حرکت رو به جلو و 5 نقطه مهار ایمنی است که آسان و سریع به جا. Britax دو طرف تاثیر حفاظت شاخص به تایید صندلی خود را به درستی ضامندار بر روی Isofix قلاب و یک چرخ ضامن دار سیستم برای امن نصب و راه اندازی. عملکرد قفسه سینه پد کمک به محافظت از کودک و صندلی 3 موضع خمیده برای راحتی. اگر شما می خواهید برای حفظ صندلی بیشتر, شما می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن بالا افسار و 3 نقطه کمربند ایمنی. صندلی با ارتفاع قابل تنظیم برای زمانی که کودک رشد می کند و پوشش را به خوبی خالی و قابل شستشو.

همه در همه, Britax Duo Plus Isofix صندلی ماشین است که شما باید در نظر بگیرید برای کودک خود را. آن را دریافت کرده است و چندین ایمنی جوایز مستقل از بدن و همچنان به عنوان محبوب انتخاب مصرف کننده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.