[ad_1]

چه ISOFIX و چگونه کار می کند ؟

ISOFIX مخفف استانداردهای بین المللی سازمان رفع شود. این یک نام تجاری جدید استاندارد برای صندلی ماشین تولید کنندگان و تولید کنندگان ماشین. این سیستم همچنین به عنوان شناخته شده LATCH (“پایین مجریان و Tethers برای کودکان”) در ایالات متحده و LUAS (“کاهش جهانی لنگرگاه سیستم”) و یا Canfix در کانادا اساسا, خودرو و ماشین های صندلی های تولید شده با اتصالات ISOFIX که کلیک کنید با هم به یک بسیار قوی و صدا ارتباط بین صندلی و ماشین.

آن را امن تر از ماشین به طور منظم صندلی ؟

با استفاده از اتصالات ISOFIX حذف نیاز به استفاده از یک کمربند برای اتصال صندلی ماشین به ماشین. و این ضروری ترین عنصر است. تا 80 درصد از صندلی ماشین نصب شده اشتباه است. یک اشتباه نصب صندلی ماشین است که یک خطر جدی به ایمنی کودک. نه تنها آن را امن تر برای استفاده از این سیستم ISOFIX شما اجازه می دهد تا پلاگین صندلی ماشین خود در سرعت و به آسانی.

انجام تمام ماشین ها دارای اتصالات ISOFIX?

وجود دارد تعدادی از راه های را بررسی کنید. تماس با سازنده خود را و یا چک کردن وب سایت خود را. درخواست خود را به خرده فروش. و یا نگاه در اتومبیل های خود را دستی. آموزش نازی نیز قادر خواهند بود به شما بگویم.

چگونه من می دانم که صندلی مناسب ماشین من ؟

این استاندارد ISOFIX به اجرا در آمد 2002, اما نه همه اتومبیل های ساخته شده از آن به بعد اتصالات ISOFIX. اما ISOFIXIN است که در حال حاضر صنعت استاندارد و تمام اتومبیل های ساخته شده از سال 2006 باید اتصالات ISOFIX. ISOFIX هدف به یک سیستم جهانی است کاملا مورد برای هر خودرو. هر خودرو متفاوت است و برخی از صندلی مناسب خواهد شد برخی از مدل های. یک تولید کنندگان سایت خواهد شد که سازگاری اطلاعات و نمایندگی همچنین قادر خواهد بود برای بررسی این به طور مستقیم.

خرید یک صندلی ISOFIX

ISOFIX صندلی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر در دسترس است و در نهایت باید تبدیل به استاندارد بین المللی. همه خوب مراقبت از نوزاد مغازه ها را انتخاب ISOFIX صندلی و آنها قادر خواهند بود به شما بگویم سازگاری و ارائه مشاوره در مورد چگونه به آنها را مناسب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.