[ad_1]

در حالی که این بازی ایجاد درآمد برای, تبلیغ, رسانه های مروج و بازی برگزارکنندگان آنها اغلب در نتیجه فقر برای بسیاری از مشکلات جسمی و روانی شرایط را برای برخی از ورزشکاران. در هفته های اخیر بسیاری از گذشته ورزشکاران دمیده سوت دوپینگ توسط دولت ناشی از مربیان و پزشکان. کشورهایی مانند آلمان و شوروی در میان بدترین.

در حالی که روسیه و برخی از آفریقایی ورزشکاران برجسته به عنوان پیش بینی کاربران زیادی وجود دارد پنهان در پشت صحنه است که یکی باید در نظر گرفته شود با درخواست از بی گناهی. در برخی از کشورها آن عمل عادی برای 8 ساله به مواد مخدر داده شده به منظور افزایش عملکرد خود را اما آنها غافل بودند که آنچه را که آنها مجبور شدند به مصرف مضر بود.

به عنوان بدن خود را توسعه برخی از بخش هایی از آن را نداشت. در رحم ممکن است موفق به توسعه به درستی و نتیجه نهایی این شد که بعد از حاملگی تولید می شود کوچکتر و اغلب نوزادان معلول. بسیاری از مشکلات دیگر نیز منجر به زندگی بعد.

است که برنده یک مدال بسیار مهم است که زندگی را باید با دخالت به این حد ؟ در کشورهایی که سیاست مبتنی بر عملکرد و قدرت آن را به نظر می رسد که آنها در حال حاضر به دست آوردن آن به هر قیمتی. اتحاد جماهیر شوروی بود و یک چنین ملت آن را به عنوان نشان داد که چگونه قوی مردم تحت کمونیسم.

در برزیل که در آن آخرین بازی های المپیک در حال حاضر به پایان رسید فقر در میان اکثریت عظیمی از شهروندان خود را برجسته است. شهر ریو هیچ زیرساخت برای مقابله با فضولات انسانی زاغه پایین کشیده برای ساخت استادیوم چپ بسیاری از بی خانمان جرم شایع است و در حالی که کشور ورشکسته میلیاردها بودند ریخت و به ساخت و ساز از امکانات برای بازی.

چگونه دیوانه آن است که چنین چیزهایی اتفاق می افتد و جهان tethers در آستانه نابودی است که بازی های المپیک باید اتفاق می افتد در تمام ؟ چه غم انگیز است این است که مردم باید به نوبه خود به جرم و جنایت برای به دست آوردن یک زندگی ؟ چگونه احساساتی که چند ورزشکاران ساخته می شوند بیشتر از یک کشور را خود مردم ؟

در چهار سال زمان آن را دوباره شروع خواهد شد و به کجا خواهد جهان بود پس ؟ شکی نیست که ما در زمان پایان با آخرین روز بلندی. عمده درگیری ها در حال حاضر دم از مردم می خواهند سیاستمداران کج و کلی ناآرامی در هر کشور مهم است تورم را به قیام.

نبوت در عهد عتیق آمده است که وجود نشانه هایی از نزدیک شدن به پایان میرسد و یکی از کسانی که اینترنت (میکا 4:1). من تناسخ در جسم تازه نشان میدهد که چگونه اشتباه ادیان هستند و کسانی که در دولت هستند besotted با تصاویر نادرست و ساخته خدایان فقط به عنوان در ریو که در آن بنای تاریخی بزرگ به مسیح نجات دهنده می اندازد سایه خود را بر این شهر است.

چنین موجودی هرگز وجود داشته اما از آن است که به ترویج به عنوان مزه در حالی که واقعی خدا روح جهان است که مصرف آن انتقام است. که هزینه از بت پرستی و خورشید پرستی در پشت بازی ها و همه ادیان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.