[ad_1]

ظاهرا ما در حال ارسال یک ماموریت سرنشین دار به یک سیارک یا نئو در نزدیکی زمین شی نیز نامیده می شود ECAs زمین عبور سیارک ها و یا NEA معنی نزدیکی زمین سیارک ها. اما چرا برخی بپرسید; نه به دلیل آن آسان است اما به دلیل آن سخت است (به قول JFK) هنگامی که او اعلام کرد که ما از رفتن به یک تا روسیه را Sputnik و مردان راه رفتن بر روی ماه. مطمئن شوید که به اندازه کافی نداشتیم.

آنچه دانشمندان ناسا می گویند در مورد این ماموریت سرنشین دار به یک سیارک خان درون لوله تفنگ را از طریق فضا به هر حال ؟ آنها می گویند آن را شدنی و آنها می گویند ما باید از این فن آوری است. اما من می گویم آن را آسان تر از انجام گفت, به خصوص پس از تماشای برخی از 10 ساعت فیلم ضبط شده در طول سال 2010 NEO کنفرانس در واشنگتن, DC. برخی می گویند ارسال انسان در 10 ماه ماموریت برای گرفتن یک سیارک داشتن آنها را در زندگی سیارک برای 2-3 هفته جمع آوری نمونه ها و سپس آمدن به زمین است و هزینه ای را به یک مقدار زیادی از منابع است.

آن را به سخت تر از فرستادن مردان به ماه دوباره, که برای اطمینان حاصل کنید. اما در برخی از رابطه با آن طول می کشد کمتر سوخت به دلیل وجود جاذبه خوبی برای مقابله با هر دو. در حال حاضر پس معناداری وجود دارد و اختلاف نظر در مورد اینکه آیا ما باید برای ارسال بیشتر precursory رباتیک ماموریت قبل از ارسال در این ماموریت است. و وقتی که من می گویند مردان, منظورم, انسان, به عنوان در مردان و زنان بیش از حد. پس چرا ارسال روبات برای اولین بار ؟

خوب telerobotics مشکل ساز هستند برای چرخش سیارات به صورت متصل با توجه به سیگنال های زمان تاخیر آن را باید نسبتا مستقل. ما می تواند از دست دادن همه چیز در روند, در حالی که انسان بهتر می تواند فکر می کنم و انطباق در بسیاری از موارد. تا کنون تنها دو رباتیک فضای هنر و صنعت فرود آمد بر روی یک سیارک و یکی به شدت آسیب دیده یکی فرود آمد کار می کرد برای یک هفته بود که در پایان آن به عنوان دوم یک سفر یک طرفه.

شما ببینید این است برای رفتن به یک چالش تکنولوژیکی در هر راستا به دلیل برای شروع – کوچک سیارک ها انسان فضانورد خواهد نیاز به یک افسار نیاز به کفش خوشه gecko پا مهم و یا چیزی در غیر این صورت آنها می افتند و توان از دست داد! “گمشده در فضا” یا “در حال پرتاب کردن جزیره” قطعا طول می کشد در یک معنای کاملا جدید در این زمینه است.

آنچه که ما یاد بگیرند که از یک ماموریت سرنشین دار به سیارک ما شاید به ما بگویید آنچه که ما نیاز به دانستن برای صرفه جویی در این سیاره محافظت از سیاره ما از یک سیارک بزرگ اعتصاب در آینده است. بنابراین این امر می تواند یک ماموریت مهم ورزش در واقع. بله ما واقعا در حال صحبت کردن در مورد صرفه جویی در گونه ها و سیاره زمین و آنچه که ما یاد بگیرند که ممکن است به ما کمک کند در آینده انجام درست آن. پس لطفا در نظر گرفتن تمام این.

منابع

تصویری بحث – “جلسه برک آوت: ورودی در اهداف ماموریت انسانی به نئو” – اوت 10, 2010 در ناسا NEO کنفرانس; اکتشاف اشیاء نزدیک زمین (NEO) اهداف کارگاه کنفرانس در واشنگتن, DC. ویدیو زیر را بحث می recommened:

1. “گروه 1 – Outbrief” توسط D. کریگ.
2. “گروه 2 – Outbrief” توسط L. Johnson.
3. “گروه 3 – Outbrief” توسط G. Allen.
4. “4 – Outbrief” توسط B. Wilson.
5. “5 – Outbrief” توسط C. lauren mora.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.