[ad_1]

عبارت “چگونه برای آموزش سگ خود را” می تواند بسیاری از انتهای آن است. برای مثال شما ممکن است بخواهید بدانید “چگونه برای آموزش سگ خود را به گوش دادن زمانی که پریشان” و یا “چگونه برای آموزش سگ خود را به گوش کردن دسته سه تایی” و یا “چگونه برای آموزش سگ خود را به نشستن” و یا “چگونه برای آموزش سگ خود را به گوش دادن در اطراف سگ های دیگر.”

این فهرست بی پایان است.

بنابراین مهم است که به روشنی در مورد آنچه شما می خواهید برای آموزش سگ خود را به انجام. در این مقاله من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه برای آموزش سگ خود را به گوش دادن به شما آموزش او 2 بسیار اساسی دستورات.

این دو دستور ذخیره کردن بخشی از پایه و اساس برای تمام دیگر آموزش اطاعت دستورات. این دو دستور در حال نشستن و می آیند.

چگونه برای آموزش سگ خود را به نشستن

این یکی از ساده ترین دستورات است. فرمان نشستن یک ضرورت است چرا که توله سگ تقریبا هیچ کنترل خود است. این یک دستور مفید برای زمانی که مفت حلقه از آنجا که سگ خود را نمی پرش بر روی مهمانان خود را.

آموزش نشستن فرمان

1. نشستن بر روی زمین در مقابل توله سگ خود را

2. باید درمان های مورد علاقه خود را در دست خود نگه دارید و آن را به بینی خود را. این درمان باید در خود را دست بسته و دست خود را نباید به بالای سر خود را که او شروع به پرش برای آن است. حرکت دست خود را به آرامی به طوری که سر خود را زیر دست خود و درمان است.

3. چون سر خود را در حال حرکت است به جلو و عقب در جهت درمان لب به لب خود را در حال رفتن به ضربه زدن به کف.

4. به عنوان به زودی به عنوان او پایین بازدید طبقه می گویند “نشستن” و سپس اجازه دهید به درمان در دهان خود و بلافاصله می گویند: “پسر خوب!”

5. تکرار این تمرین را چند بار در روز و مطمئن شوید که شما جفت رفتار او با کلمه “نشستن”است.

بازی را از آن کنید و سعی کنید از آن لذت ببرید با آن است. اما آن را انجام نمی بنابراین اغلب که سگ خود را می شود از آن خسته.

چگونه برای آموزش سگ خود را به می آیند

اول باید خود را با عبارت یا آنچه به نام “مارکر” در ذهن قبل از شروع خود را. همچنین باید سگ خود را مورد علاقه.

بعدی کراوات یک افسار به سگ خود قلاده و به او اجازه دهید راه رفتن در اطراف با آن در حالی که برای. پس از او عادت به آن را انتخاب کنید و تا پایان آن و راه رفتن با او در اطراف حیاط خود را. به عنوان او استفاده می شود به شما نگه داشتن افسار او شروع به فکر می کنم که هر دوی شما یکی است.

در حال حاضر شروع به راه رفتن به عقب و او را تشویق به دنبال کردن شما را با نشانگر کلمه (آن می تواند “yes”) در حالی که به او یک زن و شوهر از رفتار است.

زمانی که او می آید و به شرح زیر شما می گویند “بله” و او را درمان. سپس شروع به جفت شدن رفتار با کلمه “آمده است.” هر بار که او می آید او را درمان و به او بگویید که چه خوب پسر او خود را!

اگر او پاسخ نمی, نمی گویم فرمان دوباره. اگر سگ شما نمی آید, به سادگی به او و راهنمای او را به آرامی به نقطه شما می خواهید او را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.